‘Ne kadar geniş insanlarmış’

‘Ne kadar geniş insanlarmış’
İvana Sert, eski eşi ve aşk yaşadığı iddia edilen iş ortağıyla birlikte çekildiği fotoğrafı savundu

Mahkemelik olduğu eşi ve aşk yaşadığı iddia edilen iş ortağıyla objektiflere poz veren İvana Sert, ‘Ne kadar geniş insanlarmış’ yorumuna ‘Biz modern insanlarız böyle bir araya gelmemiz normal’ cevabını verdi.

Vatan gazetesinin haberine göre; Modacı İvana Sert, iş ortağı Hatem Yavuz ile birlikte açtığı The Bite isimli cafe’nin açılışında mahkemelik olduğu eşi Yurtdal Sert ile objektiflere poz vermişti. Üçlünün birarada çekilen bu fotoğrafı büyük yankı bulmuş,’Yurdal Sert, eski arkadaşı Hatem Yavuz’u karısıyla birlikte olmakla suçlamıştı. ‘Bunlar ne geniş insanlar, şimdi hiçbir şey olmamış gibi hep birlikte kameralara gülerek poz veriyorlar’ yorumu yapılmıştı. Bu yorumlarla ilgili olarak İvana Sert,şunları söyledi:

- Yurdal’ı o gece ben davet ettim. O da sağolsun geldi ve destek oldu. Hatem bey de benim ortağımdır. Açtığımız cafemizde de ortağız. Bu durumda o gece benim kadar o da ev sahibiydi. O gece Yurdal’ın da geleceğini de biliyordu.

- İnsanların bizi yan yana görmelerine tepki vermeleri tuhaf. Zaten Hatem beyle aramızda bir şey olmadığı için yan yana olmamız çok normal.

- Hatem Yavuz’la Yurdal Sert’in o fotoğrafın ardından barıştıklarını söyleyemem. Ama tabi ki açılışta insanlar geldiği zaman, Yurdal da olduğu zaman merhaba diyecek, problem yapmayacak. Saygılı olacak. Yurdal da, o gece gelerek normal bir şekilde sahip çıktı bana.

- Aralarındaki olay da aslında biraz da abartılmıştı. Barışmadılar ama bir araya gelme sebepleri bir kutlamaydı. Biz modern insanlarız. Böyle yan yana gelebiliriz. Zaten benim açımdan da bir sorun yok. Yurdal bey boşanmadığımız için hala kocam. Hatem bey iş ortağım ve arkadaşım olduğu için her zamanda birlikte olabiliriz. Ben bu iki arkadaşın karşısında duramıyorum. İkisi de biliyorlar. Onlar birbirlerini sevebilir de sevmeyebilir de. Ben şu an ortadayım.

- Yurdal’ın ona 10 milyon liralık açtığı dava aslında avukatının sayesinde oldu. O da böyle bir dava açtığı için çok pişman oldu. Zaten sonra da geri çekti. Yurdal bana bu davalardan, olaylardan dolayı pişman olduğunu söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com