"Ne Olur Yeni Helikopterler Alın Müdürüm!"

"Ne Olur Yeni Helikopterler Alın Müdürüm!"
Gözyaşlarının sel olduğu cenaze töreninde hayatını kaybedenlerin aileleri sinir krizi geçirdi.

Beykoz açıklarında düşen polis helikopterinde hayatını kaybeden Bilgi İşlem Müdürü Ragıp Ali ve oğlu Tarık Bilgen ile pilot komiser Murat Güçlü için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene AB'den Sorumlu Devlet Bakanı Egemen Bağış, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, AKP İstanbul Milletvekili Adayı Abdülkadir Aksu, MHP İstanbul Milletvekili Adayı Murat Başesgioğlu'nun yanısıra, hayatını kaybedenlerin aileleri ve meslektaşları da katıldı.

"NEREYE GİDİYORSUN ÇOCUĞUNLA?" DESEYDİNİZ

Gözyaşlarının sel olduğu cenaze töreninde hayatını kaybedenlerin aileleri sinir krizi geçirdi. Kazada eşini ve oğlunu kaybeden Ayşe Bilgen'in, oğlunun tabutu başındaki "Ben söz verdim, annen söz verdi. Ben de geleceğim. Babacığınla oynayın oralarda doya doya. Beni de bekleyin geleceğim, söz veriyorum. Çok az var. Biraz sonra Azrail beni de getirecek bak yanınıza" sözleri yürekleri dağladı. Kendisine taziye dileğinde bulunmaya gelen Hüseyin Çapkın'a da sitem eden Ayşe Bilgen, "Size emanetti başmüdürüm, keşke mesaide bırakmasaydınız başmüdürüm. Keşke, 'Nereye gidiyorsun çocuğunla?' deseydiniz. Onu da aldı götürdü, onu da çok gördü bana. Söz verdim onlara beni bekleyecekler ama benim onları bekleyecek hiç durumum, takatim yok" dedi.

YENİ HELİKOPTERLER ALIN MÜDÜRÜM

Murat Güçlü'nün annesi Yurdagül Güçlü'ye taziye dileğinde bulunan Kadir Topbaş'a Güçlü ağlayarak, "Tayyibim gelmedi" diye sordu. Murat Güçlü'nün nişanlısı Rumeysa Tekelioğlu, Güçlü'nün damatlığını getirerek, tabutun üzerine bıraktı. Tekelioğlu da, Hüseyin Çapkın'a, "Ne olur yeni helikopterler alın müdürüm. O diyordu, '68 model, çok eski helikopterlerimiz'. Müdürüm, ne olur yeni helikopter alın, yeni Muratlar ölmesin" dedi.

Cenazeler, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından, resmi tören için İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com