Ne PKK'nın ne Ergenekon'un işi!

Ne PKK'nın ne Ergenekon'un işi!
Mehmet Metiner'e en yakın ismin açıklaması: Ses kaydı ne PKK ne Ergenekon işi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan aleyhine sözleri internet sitelerine düşen AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner olayında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Metiner'den 'ses kaydı' savunması Aynı zamanda Metiner'in Basın Danışmanı olan Gazete Adıyaman'ın Genel Yayın Yönetmeni Naif Karabatak, 'Ses kaydı ne PKK ne Ergenekon işi. Bunlar yanlış adres. Metiner'in çok yakınında birileri bunu yaptı' diye yazdı.

Akşam'ın görüştüğü Karabatak, isim vermedi, ancak adresi 'AK Parti'de ve Adıyaman'da çok güçlü bir isim. Ama eskisi kadar etkisi olmayan biri' sözleriyle tanımladı.

NE PKK'LI NE BDP'Lİ NE DE ERGENEKONCU

Karabatak, gazetesindeki köşesinde öncesi gün 'Ses kaydından kim nemalanır?' başlıklı bir yazı yazdı. 'Metiner'i sevmeyenler, onu 'vuracak' bir done elde etti ve onu kullandılar' diyen Karabatak, şunları dile getirdi: 'Adres yanlış. Bu kaseti servis edenler ne PKK'lı, ne BDP'li, ne de Ergenekoncu. Bu kaseti servis edenler çok daha yakında birisi. (...) Şimdiye kadar anlaşılmadıysa anlatayım... Metiner'in Adıyaman'dan aday olmasıyla Adıyaman'daki siyasi dengede güç bölündü. Bugüne kadar 'güç bende' diye afra tafra yapanlar, birdenbire kendilerinde bir cevher olmadığının anlaşıldığının farkına vardılar.'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com