Ne Zaman Evleniyorlar?

Ne Zaman Evleniyorlar?
Arda Turan, sevgilisi Sinem Kobal hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı...

Ünlü iş adamı Dinçer Azaphan ve Duygu Helvacıpoğlu çifti dün akşam dünya evine girdi. Ayakligazete.com'un haberine göre, Dinçer Azaphan ve Duygu Helvacıoğlu'nun nikahını Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Nikah şahitleri arasında ise Abdulrahim Albayrak ve ünlü topçu Arda Turan da vardı.

"BİZE ERKEĞE VERMEK YAKIŞIR"
Evlilik cüzdanını Mustafa Sarıgül'ün isteği üzerine yeni evlenen çifte taktim etme görevini yerine getiren Arda Turan genelde geline verilen evlilik cüzdanını damat Dinçer Azapoğlu'na verdi. Bu durumun nedenini Süper Starlife ekibine açıklayan Turan "Bize erkeğe vermek yakışır" dedi.

SEVGİLİSİ SETTE
Arda Turan, oyuncu sevgilisi Sinem Kobal'la ne zaman evleneceği konusunda ise "Özel hayatımızla ilgili konuşmuyoruz" dedi ve ekledi "Her şeyin hayırlısı, kısmet bu işler" sözleriyle henüz evliliği düşünmediklerini açıklamış oldu. Yeni evlenen Dinçer Azaphan ve Duygu Helvacıpoğlu çiftine mutluluklar dilemeyi de ihmal etmeyen ünlü futbolcu, sevgilisi Sinem Kobal'ın düğün törenine neden katılmadığı sorulduğunda ise "Kendisi sette, rahat bırakın kız arkadaşımı" diyerek adeta isyan etti.

SİNEM KOBAL'IN GÖZDOLDURAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com