Necati Pazarlığı G.Saray'ı Karıştırdı!

Necati Pazarlığı G.Saray'ı Karıştırdı!
Polat'ın, Antalya Başkanı'yla Necati için sıkı bir pazarlığa girdi ama...

Galatasaray'a transferi an meselesi olan Necati Ateş konusunda dün sıcak gelişmeler yaşandı. Adnan Polat, Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu ile masaya oturup, işi bitirmek istedi ama Akıncıoğlu hemen ikna olmadı. Polat'ın Necati'ye karşılık Ali Turan teklifine kızan Antalyaspor Başkanı, “Bedavaya aldınız. Doğru dürüst oynamadı. Şimdi bize vermeye çalışıyorsunuz. Bir tek Ali Turan'la olmaz” dedi.

Serdar Özkan'da ısrar eden Akıncıoğlu'na Adnan Polat, “O gelmek istemiyor” yanıtını verince de pazarlık tıkandı. Bu arada devreye girip, “Ben gitmek istiyorum” ifadesini kullanan Necati de Hasan Akıncıoğlu'ndan payını aldı: Bu iş benim söylediğim şekilde gerçekleşecek. Bursaspor ile flört ettiği iddia edilen Serdar'ı ikna edemeyen Galatasaray yönetiminin, “O zaman Mehmet Batdal'ı verelim” önerisi de, Güney ekibi tarafından, “Mehmet Yılmaz'ı aldık” cevabıyla kabul görmedi.

Necati umudunu kaybetmiyor

Antalyaspor'un, Aydın Yılmaz'ı istediği sızan bilgiler arasında... Görüşmelerin sürdüğü belirtiliyor. Bu arada Necati Ateş, müjdeli haberi beklemeyi sürdürüyor. Golcü futbolcu, “Teknik direktörümüz Mehmet Özdilek ve yönetimimize de Galatasaray'a gitmek istediğimi söyledim. Beni anlayışla karşıladılar, kolaylık sağlayacaklarını söylediler. Fakat Antalyaspor da kendisi için önemli bir oyuncunun yerini doldurmak isteyecektir. En doğal hakları bu... Bunlar karşılanırsa transfer olur, yoksa gerçekleşmez. Ama kanaatim, gelişmelerin olumlu olduğu yönünde” ifadelerini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com