Neden Trabzon'u bırakıp Fener'i seçti?

Neden Trabzon'u bırakıp Fener'i seçti?
F.Bahçe'nin İsviçreli futbolcusu Reto Ziegler, milli maç için gittiği ülkesinde Le Matin gazetesine konuştu.

İsviçreli futbolcu 46 bin kadın ve çocuğun gittiği Manisaspor maçıyla ilgili olarak, "Ben bu kadar kutsal bir atmosferin varlığından sizi de emin edebilirim. Onlar kazanmak için çalışan, her durumda, bizim yanımızda olan insanlar” dedi.


F.Bahçe'de olduğu için çok mutlu olduğunu belirten Ziegler, "Burada futbola geri döndüğüm için çok mutluyum. Kendimi burada sahada rakipten her zaman çok daha güçlü hissediyorum. Bu oyun düzeyi benim için sürpriz oldu” dedi.


G.Saray maçına üç puan önde başlamak istediklerini belirten İsviçreli yıldız, “Bizim teknik direktörümüz Aykut Kocaman, bize çok yakın. Bununla beraber, biz atak futbolu oynuyoruz ve ben bu sisteme aşık oldum, bu da bana büyük bir zevk veriyor. Buraya gelmeden önce de F.Bahçe'nin büyüklüğünü biliyordum" dedi.
 

Milli takım hocası Hitzfeld'in F.Bahçe'ye gitmeden önce kendisini Şampiyonlar Liginde oynadığı için Trabzonspor'a gitmeye ikna etmeye çalıştığını fakat F.Bahçe'yi seçtiği için hiç de pişman olmadığını belirtti.


İstanbul için 'küçük cennet' yorumunu yapan Ziegler, İstanbul'un Avrupa yakasına göre yaşadığı Anadolu yakasının daha sessiz olduğunu söyledi.


Takımda İngilizce ve Fransızca bilen tercümanların olduğunu belirten Ziegler, İstanbul'da hiç zorlanmadığını belirtti.


Gazete ise haberin başlığına “Türk gibi güçlü; Ziegler” başlığını attı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com