Nedim Arsal'dan İlginç İddialar!

Nedim Arsal'dan İlginç İddialar!
AKP İzmit İlçe eski Başkanı Nedim Arsal'ın bu sabah saatlerinde sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı iddialar şok etkisi yarattı...

Nedim Arsal, Atatürk'ün hem milli mücadele sırasında, hem savaştan sonra söylediği bazı sözleri aslında Atatürk'ün söylemediğini iddia etti. Kayıtlara göre sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta 2 bin 536 arkadaşı bulunan Nedim Arsal, bugün saat 10.30 sıralarında sayfasında şu ilginç söyleri paylaştı:

Biliyor muydunuz? "Adalet Mülkün Temelidir" Hz. Ömer'e, "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir" Hz, Ali'ye, "Köylü milletin efendisidir" Kanuni Sultan Süleyman'a "Ya istiklal ya ölüm" Şeyh Şamil'e aittir.. Bunları biliyor muydunuz? Evet biliyordunuz.. Düne kadar bunları başka bir isme ait olarak biliyordunuz.. "

    Nedim Arsal'ın paylaşım sitesindeki bu iddianın ilerleyen saatlerde birçok kişi tarafından beğenildiği de görüldü. Halen İzmit'te yaşayan ve kurduğu Manevi İktisadi Kalkınma Vakfı'nı yöneten, aynı vakıf adına okul açan kapatılan Refah Partisi'nin Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz'ın 39 yaşındaki damadı Nedim Arsal, genel seçimler öncesi bir dönem AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı görevinde bulundu.

Adı sık sık kayınpederi Şevki Yılmaz ile birlikte anılan ve Kocaeli'de 'Şevki Yılmaz'ın damadı' olarak daha çok tanınan Nedin Arsal'ın ilçe başkanlığı döneminde AK Partili bazı belediye başkanları ile arası açıldı.

Zaman zaman ilginç açıklamalarda da bulunan Nedim Arsal, 2009 seçimlerinde AK Parti'den Kocaeli Milletvekili adayı olmak için başvurdu. AK Parti Genel Merkezi onu aday göstermedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com