Nedim Türkmen "Aziz Yıldırım beni tehdit..."

Nedim Türkmen "Aziz Yıldırım beni tehdit..."
Beyaz TV muhabiri Mustafa Çevik'in Twitter'dan yazdığı iddiaların ardından Orduspor Başkanı Nedim Türkmen Beyaz TV'de açıklama yaptı.

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, Beyaz TV canlı yayınında konuştu.

Türkmen şunları söyledi ;

"YABANCI HOCA GETİRDİK DİYE HEDEF HALİNE GELDİK!"

Gaziantep - Bursa, Akhisar - Elazığ, Sivas - Ordu maçlarından sonra biz düşme hattına indik. Yayıncı kuruluş özellikle Orduspor'u küme düşme hattının en büyük adayı olarak gösterdi. Bir takımın hocasını övmeye başladılar. Yılmaz Vural büyük hoca, en büyük hoca dediler. Maraton programında bunu yapıyorlar. Biz de bu rahatsızlığımızı ilettik. Biz Hector Cuper'i getirdik ve yabancı hoca ile çalışıyoruz diye hedef haline getirildik.

"3 TEMMUZ'DAKİ DİK DURUŞUMUZ YÜZÜNDEN..."

Yayıncı kuruluşun bazı takımların yanında olması bizi rahatsız etti. 3 Temmuz'da bizim dik duruşumuz bazılarını rahatsız etti. Bunlar hemşehrilikten dolayı böyle yapıyorlar diye düşünüyorum. Sakaryalı oldukları için bu tür yayınları yapıyorlar. Hector Cuper'in takımları lig sonuna doğru daha da düşermiş. Sayın Hakan Şükür'ün de hocasıdır Yılmaz Vural.

"AZİZ YILDIRIM İLE DİYALOĞUM OLMADI!"

Sayın Aziz Yıldırım'ın benimle diyaloğu yok. Çeşitli insanlar Aziz Yıldırım'ın bize kızgın olduğu yönünde bazı sözler duyduk. Tehdit ciddi bir suçtur. Ama biz bu söylentileri dikkate almadık. Biz bu süreç, yaşanan olaylar ve bu yayınlardan sonra bu yaşadıklarımızı ifade ettik. Bizim 3 Temmuz'da doğruları söyleyerek rahatsız ettiğimiz insanlar bunlar. Sadece Aziz Yıldırım'da değil. Türkiye'de doğrulardan rahatsız olan bir sürü insan var. Size mi düştü bu doğruları söylemek diyenler var!

"BEN DİREK BİR TEHDİT OLMADIĞINI SÖYLEDİM!"

Ben direk bir tehdit olmadığını ve bazı insanların bize bu şeyleri taşıdığını ve dikkate almadığımızı söylüyoruz. Ben Türk hakemlerine güveniyorum. Geride 6 maçımız kaldı. Orduspor ligde kalacak.

"OTOBÜSÜMÜZ TAŞLANDI!"

Bizim otobüsümüz de taşlanmıştı biliyorsunuz. Hakemlerin kararları ve oynadığımız maçlara baktığımızda biz buraya itildiğimizi düşünüyoruz. Biz 3 Temmuz'daki duruşumuz nedeniyle bu durumda olduğumuzu düşünüyoruz.

"ÇOK ADALETSİZ BİR LİG!"

Biz çok adaletsiz bir ligde mücadele ediyoruz. Çok zor maçlar oynadık ve oynuyoruz. Burada dış etkenlerin sonucu etkilemesini ve sahanın dışında da hiç kimsenin etkilememesini istiyoruz.

"ARENA'DAN ÇIKMAK ZOR!"

Biz 2-0 Galatasaray önünde ilk yarıyı önde kapattık. Sonra Fatih hocanın atılması sonrasında estirilen bir hava vardı. Sürekli yapılan anonslarla. Oradan çıkmak çok zor. Biz futboldan soğuduk. Kazanmak için herşey mübahtır anlayışının futbolda terk edilmesi lazım.

"AZİZ YILDIRIM'IN ORDU'YU DÜŞÜRMEK GİBİ BİR GÜCÜ VAR MI?"

Biraz önce ifade etmeye çalıştım. Aziz Yıldırım'ın böyle bir gücü, Orduspor'u düşürmek gibi bir gücü var mı bilmiyorum. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com