Nedim Türkmen doğruladı! Demirören...

Nedim Türkmen doğruladı! Demirören...
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in ismi çok ciddi şekilde telaffuz edilmeye başlandı.

Kulüpler Birliği'nin, yeni federasyon başkan adaylarını tartıştığı toplantıda Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in ismi çok ciddi şekilde telaffuz edilmeye başlandı.

Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen de Yıldırım Demirören'in federasyon başkanı olmasının konuşulduğunu doğruladı.

TRT AVAZ'da yayınlanan Murat Çelik moderatörlüğündeki Futbol Avrasya programına katılan Türkmen, "Kulüpler Birliği öyle bir federasyon başkanı gelsin ki, 3-4 ay koltukta otursun, sonra bir basın toplantısı düzenleyerek 'saha içinde birşey yoktur' desin ve olayın üstü kapatılsın istiyor. Böyle birini bulurlarsa ilkokul mezunu da olsa federasyon başkanı yapacaklar" ifadelerini kullandı.

Türkmen, "Toplantıdaki hava nasıldı, açıklanan sonuç dışında siz ne sezdiniz" sorusuna ise şu cevabı verdi: Yıldırım Demirören'in federasyon başkanı olma ihtimali kuvvetli. Fenerbahçe de, diğer Kulüpler Birliği üyeleri de bunu destekliyor. Ben Yıldırım Demirören'in federasyon başkanı olma ihtimalini %50'dan fazla görüyorum" dedi.

DEMİRÖREN İSTEMİYOR AMA...

Programın moderatörü Murat Çelik, Yıldırım Demirören'in federasyon başkanı olması ihtimaliyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Çelik, "Yıldırım Demirören'e 'federasyon başkanlığına nasıl baktığını' sordum. Şu an Beşiktaş Kulübü başkanı olduğunu, onu bırakmak istemediğini söyledi. Aynı zamanda isminin de bu tarz haberlerden geçmesinde rahatsız olduğunu belirtti. Ona 'Peki şartlar sizi federasyon başkanlığını reddedemeyeceğiniz noktaya getirirse ne olur' diye sordum, cevap vermedi, sadece adının anılmasından rahatsız olduğunu ifade etti" açıklamasını yaptı.

Kaynak : TRT Spor

(EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com