Nejat İşler yoğun bakımda

Nejat İşler yoğun bakımda
Ünlü oyuncu Nejat İşler'in, septik şok sonucunda akciğerlerinin ciddi şekilde etkilendiği ve yoğun bakıma alındığı bildirildi.

Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde yaşayan ünlü oyuncu Nejat İşler'in iki gün önce özel bir hastanede şiddetli akciğer enfeksiyonununa bağlı solunum yetmezliği  teşhisi ile yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı belirtildi. Sanatçının hayati tehlikesinin bulunduğu açıklandı. Bodrum'un Gümüşlük beldesinde yaşayan ünlü oyuncu Nejat İşler'in bir hafta önce döndüğü evinde cuma günü gece yarısı  aniden ateşlenmesi nedeniyle Özel Acıbadem Hastanesi'ne kaldırıldı. Arkadaşları tarafından hastaneye getirilen İşler'in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu ve yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiği belirtildi.

BİLİNCİ YERİNDE DEĞİL HAYATİ TEHLİKESİ VAR

Acil Serviste yapılan muayene ve tetkikler sonucunda yoğun bakım servisine alınarak tedavisine devam edilen 42 yaşındaki Nejat İşler'in sağlık durumuyla ilgili, Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy yaptığı yazılı açıklamada; 'Nejat İşler, 17 Ocak 2014 tarihinde, gece 00.15 civarında hastanemizin acil servisine başvurdu. Muayene ve tıbbi tetkikler sonrasında hastamızda, şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu saptandı. Septik şok çoklu organ yetmezliği ile birlikte seyreden ve yüksek hayati riskin oluşabildiği klinik bir tablodur. Bu tanı sonucunda tedavisi, yoğun bakım ünitesinde devam ettirilmektedir. Hastamızda gelişen septik şok sonucunda akciğerleri çok ciddi şekilde etkilenmiştir. Aynı zamanda böbrekler, kalp ve kan hücrelerinin ve karaciğerin de bu durumdan etkilendiği tespit edilmiştir. Solunum cihazına bağlı olduğu için uyutulan hastamızın tedavisi halen yoğun bakım ünitesinde devam etmektedir. Hastamız; göğüs hastalıkları, yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji ve kardiyoloji uzmanları tarafından takip edilmektedir' dedi.

Bu arada İşler'in sanatçı arkadaşı Fikret Kuşkan'ın hastaneye gelerek sağlık durumu ile ilgili bilgi aldı.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com