Neler Çektiğimi Ben Bilirim!

Neler Çektiğimi Ben Bilirim!
Daniel Güiza, İspanya'da konuk olduğu bir TV programında F.Bahçe'ye mesaj yolladı..

Dönmek için sabırsızım.”

Ülkesinde sol ayak topuğundan ameliyat olan ve fizik tedavilere başlayan Daniel Güiza, İspanya’da konuk olduğu bir TV programında F.Bahçe’ye mesaj yolladı: “Neler çektiğimi bir ben bilirim. İnsanlar belki neler yaşadığımı bilmiyor ama çok zor günler geçirdim. 4 aydır topa dokunmuyorum ve biraz da olsa dokunduğumda neşeleniyorum.
ARTIK oynamak istiyorum. 30 yaşındayım ve ilk defa böyle uzun bir sakatlık geçirdim. Ama döneceğim ve Milli Takım’da tekrardan forma giyebilmek için her şeyi yapacağım.
BU arada Güiza ile ilgilenen fizik tedavi uzmanları ise İspanyol futbolcunun beklenenden hızlı iyileştiğinin altını çizdiler.

Milli YILDIZLARA 'Kocaman’ moral

ALMANYA ve Azerbaycan karşılaşmalarının moral bozukluğuyla ülkelerine dönen F.Bahçe’nin milli futbolcularını teselli etmek teknik direktör Aykut Kocaman’a düştü. Dünkü idman öncesi Volkan, G.Gönül, Özer ve Emre’yle birebir görüşen başarılı hoca, “Futbolda böyle sonuçlar olur. Sizler elinizden geleni yaptınız. Şimdi lige konsantre olma zamanı.
ÖNÜMÜZDE çok kritik Konya maçı var. Bu maçı mutlaka kazanmalıyız. Suratınızı asılmasın. Herşeyin telafisi vardır” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com