'Neresine denk gelirse öperim'

'Neresine denk gelirse öperim'
Şükrü Saracoğlu Stadı'nda galibiyet golü sonrası Bekir'i öpen taraftar konuştu.

Fenerbahçeli futbolcu Bekir İrtegün’ün, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında takımına galibiyet getiren golünün ardından kameralara yansıyan bir görüntü sanal alemde çok konuşuldu. Bir taraftarın Bekir‘i dudağından öptüğü iddia edilen fotoğraflar, hızla sanal alemde yayılınca o Fenerbahçeli taraftar Mustafa Gürsel açıklama yaptı.

Evli ve iki çocuk babası olan Mustafa Gürsel, HabereDikkat’e yaptığı açıklamada, “Bu akşam yaşadığım olay Bekir, Ahmet, Alex kim olsa fark etmez. Benim hayatımda yaşadığım üç olaydan bir tanesi o olay, biri Mrsic Efes’le final maçı son saniye basketinden sonra tribüne yanıma gelmesi, ikincisi Sivas maçında Alex ‘in gelip formasını vermesi ve bu maç Bekir’in yanıma gelip o sevinci yaşaması. Haklı olabilirsiniz buna kızmıyorum, ama o sevinci bırakın da ben yaşayayım. Nerede öptüğüm, neresine sarıldığım önemli değil hiç. O sırada neresine denk gelirse öperim. Hiç umrumda değil, kafamı takmam, takılmam da beni bilen biliyor, beni bilen kalsın, gerisini istemem.” dedi.

İyi bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu, çocukları ve eşiyle her maça gittiğini belirten Gürsel, Fenerbahçe sevgisini şu sözlerle ifade etti:
“Fenerbahçe için her şeyi yaparım, Allah biliyor. Ben sadece seviyorum, Sadece Fenerbahçe’yi seviyorum.” (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com