Nereye Gideceğini Twitter'da Açıkladı!

Nereye Gideceğini Twitter'da Açıkladı!
Guti Hernandez röportajlarında “Beşiktaş'ta kalacağım” diyor, ancak twitter aleminde farklı bir kimliğe bürünüyor..

İşte İspanyol yıldızın son sözleri: Los Angeles, New York ya da İstanbul. Gelecek sene nerede olacağıma, bu ay karar vereceğim.

Beşiktaş'ın İspanyol süperstarı Guti Hernandez yine gündeme damgasını vurmayı başardı. Futboluyla olduğu kadar özel yaşamıyla da manşetlerden inmeyen tecrübeli futbolcunun kalıp, kalmayacağı gizemini koruyor. Türkiye'deki gazete ve televizyonlara yaptığı açıklamalarda, “Kalacağım” diyen İspanyol yıldız, sosyal paylaşım sitesi twitter'daki hesabında ise farklı konuşuyor. Daha önce yine twitter'da, “Yeni sezon yeni bir sayfa açabilirim” diyen ve sonrasında bunu yalanlayan Guti bu kez de yine gündem yaratacak bir açıklamada bulundu. 33 yaşındaki oyuncu, twitter hesabından şu ifadeyi kullandı: Los Angeles, New York veya İstanbul... Önümüzdeki yıl nerede oynayacağıma bu ay karar vereceğim.

Sorguya çekilecek

Guti'nin bu sözlerinin ardından Beşiktaş Yönetimi ve taraftarlarının da sabrı taşma noktasına geldi. Başkan Yıldırım Demirören ve Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın Guti'yle bir görüşme yapacakları ve twitter'daki açıklamalarını soracakları kaydedildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com