Neslihan'dan Red Hot Chili Peppers'e veto

Neslihan'dan Red Hot Chili Peppers'e veto
Milli voleybolcu Neslihan Darnel'den, Londra Olimpiyatları'ndaki maçını izledikten sonra kendisine ilan-ı aşk eden bas gitarist Flea'nın grubu Red Hot Chili Peppers'e veto geldi.
Darnel, ünlü müzik grubunun İstanbul'daki konserini eşiyle birlikte izleyeceği haberlerine sinirlenip kendisine gönderilen davetiyeyi geri gönderdi. Ezcacıbaşıspor Kulübü'nun formasını giyen milli voleybolcu Neslihan Darnel önceki gün Akmerkez'de objektiflere takıldı. Demiryumruk lakaplı voleybolcu gazetecilere gülümseyerek poz verirken, Red Hot Chili Peppers'in Santralistanbul'daki konserini izleyeceği haberlerine isyan etti. 
 
"Eşmin değil, benim kararım"
 
Eşiyle birlikte konsere gitmeme kararı aldıklarını ve bu nedenle davetiyeyi geri yolladığını anlatan Darnel "Konsere gitmeme kararı aldım. Bu eşimin değil, kendi kararım. Çıkan haberlerden rahatsız oldum" dedi.Red Hot Chili Peppers’ın bas gitaristi Flea, Filenin Sultanları’nın Londra Olimpiyatları’nda ABD ile oynadığı maçı izledikten sonra twitter hesabına yazdığı "Neslihan Darnel, sana ilk görüşte aşık oldum" iletisiyle sosyal medyada tartışılmıştı. Flea, Darnel’in evli ve çocuklu olduğunu hatırlatan Türk takipçilerinden gelen tepkilerden sonra ise geri adım atarak "Tabii ki gerçek bir şey değil, sakin olun" açıklamasını yapmıştı.  (EAK)

Milliyet
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com