Nevşehir Esnaf Ve Sanatkarlar Birliği Başkanı Ördü:

Nevşehir Esnaf Ve Sanatkarlar Birliği Başkanı Ördü:
Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı

Nevşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Mesajında, daima hakikati arayan ve daima hakikati anlatan öğretmenlerin, sevginin ve saygının en yücesini hak ettiklerini çünkü onların hayal ile hakikatin arasında yaşamayı ve kendimiz olabilmeyi öğrettiklerini belirten Ördü, “Onların en büyük hedefi tıpkı Hz. Yunus misali gönüllere sevginin tohumunu saçmak, gönüllerdeki sevgiyi uyandırmaktır. Çünkü dünyayı sadece sevginin değiştirebileceğini en iyi bilen bilgedir öğretmen. Sevgi ektikleri gönüllerden şükran biçmek de elbette ki en çok onların hakkıdır. 24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü ve ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarken; öğretmenlerimizin ve eğitim camiasının Öğretmenler Günü’nü en samimi duygularımla tebrik ediyor, başarılar ve mutluluklar diliyorum.” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com