New York'ta yamyam şoku!

New York'ta yamyam şoku!
New York'ta 100 kadını pişirerek yeme planı son anda engellenen polis memuru Gilberto Vall hakim karşısına çıktı

ABD'nin New York kentinde bir polis memuru olan Gilberto Valle'ın bilgisayarına kayıtlı 100 kadını kaçırıp yeme planı son anda engellendi.

Vall, kaçak yollardan elde ettiği ulusal veri kayıtlarından 100 kurban seçip kadınlardan 3'üyle irtibata geçti. Valle'ın korkunç planını Manhattan'da takibe aldığı ilk kurbanı bozdu. İsmi açıklanmayan kadın takip edildiğini anlayınca polisle irtibata geçti. Polisi sorgulayan dedektifler Valle'ın bilgisayarında kurban listesine ve ayrıntılı cinayet planlarına ulaştı.

Geçen yıl ekim ayında tutuklanan Gilberto Valle'ın ayrıca New Jersey'li Michael Van Hise isimli bir işbirlikçisinin de bulunduğu ortaya çıktı.

Basının 'Yamyam polis' lakabını taktığı Valle ve işbirlikçisi dün New York Mahkemesi'nde hakim karşısına çıktı. Valle, mahkeme salonunda yaptığı açıklamalarla jürinin kanını dondurdu. İlk kurbanı hakkında konuşan Valle, "Sessizce evine girip onu bayıltarak kaçıracaktım. Onu bir yerlere bağlayacak ve kısık ateşte pişirecektim. O benim birinci kurbanımdı" dedi.

Mahkemeye tanık olarak çağırılan Valle'ın karısı Kathleen Mangan, kocasının planı karşısında şoke olduğunu söyleyerek, kocasının aslında sakin bir yapısı olduğunu anlattı. Savcılığın suç duyurusunda 2012 Şubat ayında e-posta üzerinden yapılan görüşmelerde Van Hise’in Valle’a, kaçırılacak kadını canlı olarak istediğini söylediği iddia ediliyor. Valle’nin insan eti yeme meraklısı kişilerin bir araya geldikleri bir internet sitesi üzerinden diğer bazı kişilerle de görüşmeler yaptığı düşünülüyor. Yamyam polisin en az 20 yıl hapsi isteniyor.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com