NG Güral Afyon’da Ramazan ayı şölen tadında

NG Güral Afyon’da Ramazan ayı şölen tadında
NG Güral Afyon Wellness & Convention, Ramazan ayında iftar ve SPA keyfini bir arada sunuyor
 NG Güral Afyon’un içinde yer alan Afyon Brasserie’nin Ramazan eğlenceleri ile şenlenen programlarına SPA paketi de dahil edilerek, tatil keyfi ve Ramazan coşkusu bir arada yaşanıyor.

NG Güral Afyon Wellness & Convention, Ramazan ayını şölene dönüştürüyor. Muhteşem iftar sofralarını Ramazan eğlenceleri ile şenlendiren

NG Güral Afyon’daki Afyon Brasserie, menü 
içerisinde iftariyeliklerden kaşık salataya, hünkar beğendiden Türk tatlılarına kadar birçok lezzeti bir arada sunuyor. NG Güral Afyon’un bu aya özel hazırladığı paket, hem termal keyfi sunuyor, hem de rüya gibi bir Ramazan ayı yaşatıyor. Ramazan ayına özel oluşturulan pakette, iftar esnasında ve sonrasında devam eden Ramazan eğlencelerinin yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzları, aqua park, SPA, Türk hamamları, buhar banyosu ve fitness merkezi kullanılabiliyor. Misafirler, canlı müzik ve Ramazan’a özel gösterilerle eğlenceli bir akşam geçirirken, iftar sonrası gece yarısına kadar devam eden ikramlıklardan ve sınırsız çay/kahve servisinden de yararlanılabiliyor. Paket, 65 TL’den fiyatlandırılıyor.
 
Sadece iftar menüsünden faydalanmak isteyenleri de Açık Büfe Paketi kişi başı 50 TL’den bekliyor. 
 
Paketlerde, 7 – 13 yaş grubuna yüzde 50 oranında indirim uygulanıyor. 0 – 7 yaş aralığından ise ücret alınmıyor.
 
Ramazan coşkusunu NG Güral Afyon’da yaşamak için birçok sebebiniz var! 

NG Hotels & Resorts hakkında:
 
Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılında  NG Hotels & Resorts adıyla çalışmalarını sürdürmeye başlayan Grup, turizm alanındaki yatırımlarına ilk olarak 2005 yılında, Kütahya’da NG Güral Harlek Thermal Resort & SPA’yı hizmete açarak başladı. Ardından 2008 yılında Sapanca’da NG Güral Sapanca Wellness & Convention otelini açan NG Hotels & Resorts, burada sunduğu üstün hizmet kalitesine, donanımlı personele ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla 7 kalite belgesini birden almaya hak kazandı ve Türkiye’de 7 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı tek otel konumuna ulaştı. 
 
Türkiye'nin yükselen otel zinciri markası  NG Hotels & Resorts, yakaladığı başarıların da vermiş olduğu destek ve ulusal bir zincir haline gelme hedefiyle yatırımlarına devam ediyor.

Zincirin üçüncü halkası olan NG Güral Afyon Wellness & Convention 2012 yılı Haziran ayında hizmete girdi. Kısa zamanda başarıya ulaşan NG Güral Afyon, 5 kalite belgesine birden sahip oldu. NG Hotels & Resorts, ileriki dönemlerde ise farklı illerde yeni otel projelerine başlamayı planlıyor.(SBK)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com