Nihal Bengisu Çıldırdı!..

Nihal Bengisu Çıldırdı!..
Habertürk'te seçimlerin tartışıldığı programda Hürriyet yazarı Yalçın Bayer ile Habertürk'ün türbanlı yazarı Nihal Bengisu Karaca birbirine girdi!..

Haber Türk Ekranlarında Ece Üner'in hazırlayıp sunduğu “Akşam Raporu” programında 12 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler öncesi siyasi partilerin adayları ve bu adaylara uygulanan ön seçimler tartışıldı.

Siyasi partilerin başörtülü adayların meclise girebilecek mi giremeyecek mi? konusununun tartışıldığı programda, Sabah Gazetesi Yazarı Mahmut Övür ve Haber Türk gazetesi yazarı Nihal Bengisu Karaca'ya Hürriyet yazarı Yalçın Bayer'in beklenmedik tepkisi damgasını vurdu.

Nihal B. Karaca ise: Sözümü kesecek kadar sizi kabalaştırmaya iten nedir?

Mahmut Övür: Yalçın Bey sıra size geldiğinde siz istediğinizi söylebilirsiniz. Kimsenin de söylediğine karışmayın. Laikçi yaklaşım da bu.

Nihal B. Karaca: Türban değil Başörtü diyoruz. Bunu da örgenin artık.

Yalçın Bayer: kalkıp bin kere konuştunuz. Bin kere tartıştınız. Ekranlarda gündeme geldi.

Nihal B. Karaca: Ne yapabilirim yani siz beğenmiyorsunuz diye benim kalkıp gitmemi lazım yani. Sözümü kesecek kadar kabalaşmayın. Bu Türkiye'in sorunu siz sorun değil deyince bu sorun olmaktan çıkmıyor. Bu ülkenin yüzde 60 başörtülü ve hiç biri meclise giremiyor. Seçim öncesi bir dönemde bu bir mevzudur ve tartışılır.

Yaşanan tartışmalara sunucu Ece Üner müdahale etmek istedi fakat o da başarısız olunca reklam arasına gitmek zorunda kaldı.

İşte O Anlar...

            

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com