Nihat Doğan, Ayşenur Arslan'ı Fena Bozdu!

Nihat Doğan, Ayşenur Arslan'ı Fena Bozdu!
Gazeteci Ayşenur Arslan CNN Türk'teki programına Nihat Doğan sürprizi ile başladı..

CNN Türk'te Medya Mahallesi'ni sunan Ayşenur Arslan, Nihat Doğan'a ve onu kahraman gösteren medyaya "Acaba Nihat Doğan'a layık olabildik mi" sözleriyle tepki gösterdi. Kamuoyunun dilinden düşmeyen Nihat Doğan, bu kez de Medya Mahallesi'ne damgasını vurdu.

Açılım sürecinde kendisinin hükümet ve medya tarafından muhatap alınmamasına bozulan Arslan, bu süreçte Nihat Doğan'ın görüşlerine başvurulmasına fena halde bozuldu.

Programa Nihat Doğan sürprizi ile başlayan Arslan, herkesin dilindeki türkücü için "Kendileri fevkalade ciddiye alınması gereken insan" diye konuştu.

"Bu nedenle Survivor adasına giderken bu düşüncelerini gayet ciddi biçimde açıkladı ve ülkesini bize emanet etti" diyen Arslan, ardından Suvivor yarışmasına giderken Nihat Doğan'ın yaptığı veda konuşmasından bir bölüm getirdi:

PROVOKASYONLARA GELMEYİN, BİRBİRİNİZİ İNCİTMEYİN

"Şimdiden büyük moral bozukluğu içindeyim. Şimdiye kadar bu kadar ayrı olmadım insanlarımdan. Ülkeme iyi bakın. Kritik bir süreç. Seçim süreci olacak. Provokasyonlara gelmeyin. Kimse birbirini üzmesin, kırmasın. Sizden ricam ülkemi sevgilimi aşkım dediğim ülkemi sizlere emanet ediyorum. Kırmayın, incitmeyin onu. Ona iyi bakın. Ona yeni doğmuş bebeğin uyurken haline bakarmış gibi seyredin."

ACABA NİHAT DOĞAN'A LAYIK OLABİLDİK Mİ?

Bu video konuşmasın ardından Nihat Doğan'ı dalgaya aldığı konuşmasında Arslan, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Şimdi acaba bizler Nihat Doğan'ın memleketine iyi bakabildik mi? Ben şu anda sizleri görür gibiyim. Gözleriniz sizin de benim gibi nemli. Acaba Nihat Doğan'a layık olabildik mi? Bir kaç haber paylaşacağım, Umarım bu sorunun yanıtı evet olur. "

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com