Nihat Doğan 'Diğer sanatçılar o.çocugu mu?'

Nihat Doğan 'Diğer sanatçılar o.çocugu mu?'
Şarkıcı Nihat Doğan, hakkında yapılan “Halkın çocuğu sosyete plajında” başlıklı habere tepkisini twitter’dan küfür ederek gösterdi.

Çıkan haberden sonra aldığı tepkiler sonrası Çeşme tatili zehir olan Doğan, duruma twitter sayfasına yazdığı satırlarla isyan etti.

Hakkında yapılan yorumlara bir hayli öfkelenen Doğan'ın “Sanatçının erkeği kıçını açtığında sanat deyip övenler, benim girdiğim beachlere bile laf ederler. Ulen bu ülkede sağcı olmak ne kadar zormuş. Halkın çocuğu sosyete beachinde diye manşet atan yavşak takımı, peki aynı beachde güneşlenen diğer sanatçılar o. çocuğu mu? Bunu da yazın. Halktan olan, halktan olana bu kininizi nefretinizi Nihat Doğan üzerinden kusmak yavşaklığını ne zaman bırakacaksınız. Sizi gidi beyazlar sizi. Biri kıçını açar, biri uyuşturucu satar, biri gay olur, biri karısını travesti ile aldatır, biri kokain aleminde basılır bunları yazmasınız. Neden çünkü bunlar da sizin gibi beyaz saraylı. Halkın çocuğu Nihat beach Çeşmeye mi gitti hücum edin, saldırın iftiralar atın. Kafanıza sokun. Sizin dualarınızla var olmadık, beddualarınızla ölmeyiz. Şefaatinizi görmedik bari mezarımızdan taş çalmayın oğlum. Halk yemez bunları ahmaklar” şeklinde yazdığı tweet'lerle öfke saçtı. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com