Nihat Doğan rezil oldu! / VİDEO

Nihat Doğan rezil oldu! / VİDEO
Ünlü şarkıcı Nihat Doğan Kanal 7'de “Bir El Ver” programda izlediği küçük çocuğa yardım için canlı yayına çıktı...

Canlı yayında programın konuklarından beklemediği bir tepki gören Doğan programa sadece küçük çocuğa yardım için çıktığını ve diğer konukların arasındaki problemin kendilerini ilgilendirmediğini belirtti. Bunun üzerine stüdyoda bulunan program konukları stüdyoyu terk etti.

İŞTE O ANLAR

YARDIM İÇİN YAYINA KOŞTU

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan sunuculuğunu Neşe Sapmaz'ın yaptığı Bir El Ver programı anne ve kızların trajik hikâyelerini hafta içi her gün ekranlara getiriyor. Bu hikâyelerin birini izleyen ve ekranda gördüğü küçük çocuğa yardım etmek isteyen Nihat Doğan canlı yayında programa konuk oldu.

Bir El Ver programında hayat hikâyeleri ekrana gelen Hanım Yıldır ve kızı Rukiye Yıldır yaşadıkları acıları programda tüm Türkiye ile paylaştılar. Nihat Doğan Rukiye Yıldır'ın 11 yaşındaki oğlu Yunus'u ekranda görünce yardım etmek istedi ve canlı yayına çıktı. Programda Aysel Yıldır, eşi Yakup Yıldır ve Aysel Yıldır'ın abisi Faruk Bey'in yaptığı açıklamalara kızan Nihat Doğan kendisinin sadece 11 yaşındaki Yunus'a yardım etmek istediğini ifade etti.

'GERİ ZEKALI MI NE?

Yunus dışında diğer kişilerin yaşadığı ilişkilerin kendisini ilgilendirmediğini ifade eden Doğan'ın açıklamalarına kızan konuklar canlı yayında stüdyoyu terk etti. Konuklar, Nihat Doğan'a 'Sen niye ortalığı karıştırıyorsun.' Diyerek stüdyodan çıkarken, o sırada açık olan mikrofondan 'Geri zekalı mı ne?' sözü de yayına yansıdı.

DOĞAN REKLAM SONRASI GELDİ

Doğan daha sonra programa tekrar gelerek bu kişilerin neye tepki gösterdiğini anlamadığını ve programda hikayesi ekrana gelen Hanım Yıldır'a da yardımda bulunacağı sözünü verdi.

Kanal 7 Televizyonu'nda Bir El Ver programına konuk olan Nihat Doğan programda gördüğü Yunus ve Hanım Yıldır'a yardım sözü verdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com