Nihat Doğan'dan Başbakan Erdoğan'a uyarı!

Nihat Doğan'dan Başbakan Erdoğan'a uyarı!
Twitter'da politik ve siyasi mesajlarıyla dikkat çeken şarkıcı Nihat Doğan, bugün attığı tweetlerde Başbakan Erdoğan'a ve hükümetin tutumuna yüklendi

AK Parti ve Erdoğan hükümetlerine verdiği destek nedeniyle zaman zaman twitter'da tepki de çeken şarkıcı Nihat Doğan,   attığı son tweetlerle Başbakan Tayyip Erdoğan ve AK Parti'yi sert dille eleştirdi.

Erdoğan'ın grup konuşmasında Reyhanlı saldırılarının CHP ile ilişkili olduğunu söylemesini eleştiren Doğan "CHP niye yapsın. Mitin bomba yüklü araçtan haberi vardı ve göz göre göre aracı yakalamayıp patlatılmasına müsade etmiştir. Reyhanlı olayında ölen vatandaşlarımızın istismar ederek rant devşiren muhalefete kızmıştım ama iktidar da istismar edip muhalefete yüklenmiş. Reyhanlı'daki olayı Türkiye'de düzenleyecek alçak bir parti başkanı asla yoktur olmayacaktır hepsi bu ülke sevdalısı insanlardır kefilim" dedi.

ÜYESİ OLDUĞU AK PARTİ'YE AYAR VERDİ

Ardından bir dönem İstanbul Beşiktaş ilçe başkan yardımcılığını yaptığı Ak Parti'yi de eleştiren tweet'ler atmaya başlayan Nihat Doğan "Ak Parti'ye tüm bu özgürlükleri getirsin, demokrasiyi tesis etsin diye zamanında destek verdim. 12 yıllık süreçte bir arpa boyu yol gidemediler" yazdı ve şöyle devam etti: "Bu milletin demokrasi, özgürlük algısını kapatmak için yapılan yollar, üst geçitler bir gün yetmeyebilir. Efendiler! Aklınızı başınıza devşirin"

KILIÇDAROĞLU, BAHÇELİ VE DEMİRTAŞ'A TEŞEKKÜR

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'a "Demek ki her parti başkanı ülkesini seviyor, kandan beslenmiyor" diye teşekkür een Doğan'ın bu tweetleri sosyal medyanın uzun süre gündeminde kaldı. Daha önce de hesabı hacklenen Nihat Doğan'ın bu son tweetleri takipçilerinin "yine mi hacklendi" diye sormasına yol açtı şaşırttı.
"Oy verdiğimiz liderlerin her yanlışına doğru deyip sorgulamamak, cahiliye dönemlerinde puta tapanların putları sorgulamamasına eşdeğerdir. İdeoloji tapıcıları gibi liderlere tapınmayı bırakın, yalana yolsuzluğa hırsızlığa bulaşmış siyasetçilerden halife mehdi çıkmaz bunu anlayın.

Zamanında iç savaş çıkmaması noktasında Ülkü ocaklarını sokağa dökmeyen Bahçeli'ye defalarca tşk etmiştim. Son günlerde bu Aleviler üzerinde oynanan oyunun farkındayız ama Alevi Sünni çatışmasını engelleyip birlik kardeşlik söylemlerinde bulunan Kılıçdaroğlu'na da tşk bir borç biliriz.

Buna Kürt gençlerini zamanında sokağa dökmeyen S.Demirtaş'ı da ekleyebiliriz. Demek ki her parti başkanı ülkesini seviyor kandan beslenmiyor. Rahmetli babamın ve ülkemin karaoğlanı eski başbakanımız Rahmetli Bülent Ecevit'in doğum günü kutlu olsun. Allah mekanını cennet etsin.

AKLINIZI BAŞINIZA DEVŞİRİN EFENDİLER

Kendi ülkelerine özgürlük getiremeyenlerin Orta Doğu'ya özgürlük getirme söylemlerine kargalar bile güler. 650 öğrenci hala cezaevinde yatıyor. Azınlıkların temel hak ve özgürlükleri, inanç özgürlüğü, düşünce özgürlüğü, yök, % 10'luk baraj, Yaş kanunları, inkar, asimilasyon çözüldü mü ????

12 YILDA BİR ARPA BOYU YOL İLERLEYEMEDİLER

Ak Parti'ye tüm bu özgürlükleri getirsin demokrasiyi tesisi etsin diye zamanında destek verdim 12 yıllık süreçte 1 arpa boyu yok gidemediler. Katılalım diye kı..mızı yırttığımız Avrupa Birliği durumu ortada. Avrupa müzakere bakanı bağış tercüman olarak başbakan gezilerine katılmakta

Bu milletin demokrasi özgürlük algısını kapatmak için yapılan yollar üst geçitler bir gün yetmeyebilir. Efendiler! Aklınızı başınıza devşirin.

Kendisine 1 yumurta attı diye üniversiteli genci mahkum ettirenlerin Roboski'de özür dilemeyenlerin özgürlüğü getireceklerine inancım kalmadı

BAŞBAKAN'A UYARIMDIR

Başbakana uyarımdır: NATO yalanı ile Kore'deki savaşta ABD'nin yanında olan Menderes'i, ABD yardımıyla idam ettiler. Suriye'yi bir daha düşünsün.

İhtiyacı olduğunun altına tüm muktedirliğiyle koltuğu verip, ihtiyacı bittiğinde de koltuğu altından çekip almakta ABD'nin üstüne yoktur :)) (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com