Nihat futbolu bıraktı! Bundan sonra ne yapacak ?

Nihat futbolu bıraktı! Bundan sonra ne yapacak ?
Beşiktaş'ın eski golcüsü Nihat Kahveci futbolu bıraktığını açıkladı...

Sansürsüzhaber - Beşiktaş'ın eski golcülerinden Nihat Kahveci futbolu bırakma kararı aldı. NTVSpor yayınına bağlanarak açıklamalar yapan Kahveci, planları ilgili de bilgiler verdi.

"KENDİME ÇOK KIZDIM"

Tecrübeli oyuncu "Her şeyin bir başlangıcı, devam eden bir süreci ve bitişi var. Yanlış hatırlamıyorsam 1998 yılında 1. Lig'de oynamaya başlamıştım. Çok güzel şeyler yaşadım. Keyif aldığım zamanlar oldu. Yaş da ilerledikte insan ister istemez, başarmak istediklerini yapamayabiliyor. Son dönemlerde Türkiye maceram pek iyi geçmedi. Kendime çok kızdım. Maalesef çok ağır eleştiriler, hakareten eleştiriler de oldu." dedi.

"TÜRKİYE'YE DÖNÜŞ GÖRÜNMÜYOR"

Kahveci sözlerine, "Beşiktaş'tan ayrıldığımda böyle bir şeyi düşünüyordum. Oynamaya devam edebilirim dedim. Ailemi düşünmek durumundaydım. İspanya'ya yerleştim. Böyle bir karar aldım. Bana teşekkür eden herkese teşekkür ederim. Bundan sonra, vereceğim karar doğrultusunda düşüncelerim olacak. Çocuklarım ve eşimle birlikte buraya yerleştim. Okula başladılar. Burada okumaları benim açımdan önemli. Şu anda çok mutluyuz. Her şey yolunda. Türkiye'ye dönüş görünmüyor. Hem takımla hem de milli takımla oynayan biri olarak çok yoruldum. Dinlenmek istiyorum. Ama daha sonra yeniden futbolun içinde olmak istiyorum" şeklinde devam etti (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com