Nihat Hatipoğlu Akçakoca'da Yoğun İlgiyle Karşılandı

Nihat Hatipoğlu Akçakoca'da Yoğun İlgiyle Karşılandı
Düzcçe’nin Akçakoca ilçesinde Sky Tower Hotel’de düzenlenen ve “Kaptan-ı Derya’nın Yıldız Geceleri” adı ile gerçekleşen etkinliğe katılan Prof

Düzcçe’nin Akçakoca ilçesinde Sky Tower Hotel’de düzenlenen ve “Kaptan-ı Derya’nın Yıldız Geceleri” adı ile gerçekleşen etkinliğe katılan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’na ilgi çok büyük oldu.
Sky Tower Hotel Akçakoca’da gerçekleşecek olan konser ve sohbetlerin ilki Nihat Hatipoğlu Sohbetleri ile gerçekleşti. H.Z. Muhammet’in yaşantısından örnekler sunan Hatipoğlu, zaman zaman duygulandığı konuşmasında, insan, din, İslamiyet gibi konularda vermiş olduğu somut ve çarpıcı örnekler ile katılımcıların büyük ilgisini çekti.
“Öncelikle burayı, bu güzel Sky Tower Hotel’imizi böyle bir gecede dolduran sizlere şükranlarımı sunarım. Hiçbir etnik ve ideolojik düşünce ayrılığına bakılmaksızın insanlarımız bizleri dinlemeye geliyor. Bu da dinin birleştirici özelliğinden kaynaklanıyor” diyen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun eğitici, öğretici menkıbelerle süslediği konuşmasında zaman zaman duygusal anların yaşandığı ve ağlayan katılımcılarında olduğu görüldü.
Düzenlenen etkinliğe Akçakoca Kaymakamı Aykut Pekmez, Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, E7 Grup/SkyTower Hotel İcra Kurulu Başkanı Zekai Aydeniz, E7 Grup Genel Müdürü Ersin Aydeniz ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Sky Tower Hotel’de, “Kaptan-ı Derya’nın Yıldız Geceleri” etkinlikleri 16 Mart Kutsi,23 Mart tekrar Nihat Hatipoğlu,13 Nisan Mustafa Ceceli,27 Nisan Ahmet Özhan ve 4 Mayıs Emel Sayın konser ve sohbetleri ile devam edecek.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com