Nikah Şahidi Oldular!

Nikah Şahidi Oldular!
Ünlü dizilerin yapımcılığını üstlenen AY Yapım'ın patronu Kerem Çatay, HSG İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Soner, Ala Göker'in kızı Beril Göker'le birleştirdi...

Çırağan Sarayı'nda 520 seçkin davetlinin huzurunda Beşiktaş Belediye başkanı ayın İsmail Ünal'ın kıydığı nikaha adeta ünlü yağdı.

Çiftin ailelerinin ve yakın dostlarının hazır bulunduğu düğün törenine iş ve sanat dünyasından da çok sayıda isim katıldı. Gelin Beril Göker'in nikah şahitliğini Didem Akyel ve Merve Çelikbilek yaparken, damat Kerem Çatay'ın şahitliğini ise Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Görkem Tuncel ve Orkun Çelikbilek yaptı.

Geceye aralarındaki Tuncel Kurtiz, Halil Ergün, Nebahat Çehre, Beren Saat, Yiğit Özşener, Barış Falay gibi bir çok ünlü dizi oyuncusunun yanı sıra Mustafa Sarıgül ve Birol Güven gibi ünlüler de katıldı

Beril Hanım'ın gelinliği Vakko, after party elbisesi Cem Geylani & Ayşe İnceoğlu imzalıydı.

Olcay Taran'ın katkıları ile gerçekleşen çiftin dinamik ve sıra dışı renklerden oluşan temalı düğün organizasyonu Da-vet Creative Group tarafından gerçekleştirildi.

Gece, solist Brenda Koç'un güzel müzikleri ile başlayıp Kenan Doğulu'nun enerjik şovu ve şarkılarıyla geç saatlere kadar sürdü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com