''Nike Halı Saha Ligi''

''Nike Halı Saha Ligi''
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Nike firmasınca 59 bölgede düzenlenen ''Nike Halı Saha Ligi'' karşılaşmalarının Kütahya bölümünde mücadele edecek takımlar belirlendi.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Nike firmasınca 59 bölgede düzenlenen ''Nike Halı Saha Ligi'' karşılaşmalarının Kütahya bölümünde mücadele edecek takımlar belirlendi.
Alınan bilgiye göre, halı saha turnuvası 53 il ve 6 ilçe merkezi olmak üzere 59 bölgede yapılacak. Kütahya'da turnuva, 15-19 yaş arasında gençler ve 20-35 yaş arasında büyükler kategorilerinde düzenlenecek.
Bu çerçevede Kütahya'da gençlerde 24, büyüklerde 47 takım oluşturuldu.
Gençlerde mücadele edecek takımlar şöyle belirlendi:
''Genç SHÇEK Spor, Termik 1, Termik 2, Termik 3, Turkuazspor, Mavi Şimşekler, Genç Anadolu, Evliya Çelebi Devlet Hastanesi 2, Evliya Çelebi Devlet Hastanesi 4, Yeşilçayspor, Başköyspor, Özenspor, Kütahya Demirspor, 1966 Genç Şimşekler, Kütahya Cezaevispor, FC Hüsnü Kişi Gençlik, Obyal Gücü, Anadolu Ailespor, Atletico Başaran, Sultanbağıspor, Artwinspor, Anadoluspor, M. Asım Alkış, Kütahya Action.''
Turnuvanın büyükler kategorisinde müsabakalara katılacak takımlar ise şunlardan oluşuyor:
''Evliya Çelebi Devlet Hastanesi 1, Hisarcık Belediye, Emet Borspor, Evliya Çelebi Devlet Hastanesi 3, Yıldızlar FC, Boşspor, Horasanlıspor, Canavarlarspor, Kırmızı Şimşekler, Çınar Otel, Çinispor, Gençlik ve Spor 43, Şamdanspor, Hacospor, Topcularspor, Ahmet Saka Spor, Tavşanlı Gücü, Atletic Bir Boğalar, Celtic-43, Genç Form Spor Merkezi, Danger Tamsk, Eski Dopcular, Dinamo Vazo, Altıntaş Belediye, Bahçelona Spor, Kütahya Seramikspor, FC Real Besjo, Anamur Spor, Aragonit Büyük Sakaspor, Murat Sanat Evi, Taç Kuyumculuk, Öz Orman-İş, Aslanapaspor, Bekir Eski Büyük Sakaspor, Bocayo Juniors, Özen Organizasyon, İtfaiyespor, Beyköyspor, Kütahya Gençlik Derneği, Kütahya Rumeli, Kümaş Spor, Yenidoğanspor, Genç Delikanlılar, Kardeşler, Fethiye, Avukat Sadık Atakan.''
Kütahya'da Yeşilay Halı Sahasında oynanacak karşılaşmaların fikstürü 1 Nisanda çekilecek ve maçlar 3 Nisanda başlayacak.
Takımlarda 6 as ve 2 yedek sporcu bulunacak. 24 ve 47 takım kendi içlerinde 3'erli gruplara ayrılacak. Grup birincilerinin eleme usulü karşılaşması sonucunda Kütahya'da gençler ve büyükler il birincileri belirlenecek.
Birinci olan takımlar Denizli'de çeyrek final grup merkezine gidecek. Denizli, Bilecik, Afyonkarahisar, Uşak, Aydın ve Kütahya birincileri eleme usulü karşılaşacak ve grup birincileri belirlenecek. Daha sonra 4 ilde yarı final müsabakaları yapılacak.
Finale katılacak ekipler, 5-6 Haziranda İstanbul Taksim Meydanı'nda kurulacak platformda karşılaşacak ve Türkiye birincileri tespit edilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com