Nilgün Belgün: Defne'yi Kızım Gibi Çok Sevdim

Nilgün Belgün: Defne'yi Kızım Gibi Çok Sevdim
'Yok Böyle Dans'ta yer alan Defne Joy için Nilgün Belgün ve Tan Sağtürk düşüncelerini dile getirdi.

Sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster, bu sabah hayatını kaybetti. Foster, neşeli tavırları, esprileri ve hayat dolu görüntüsüyle herkesin beğenisini kazanmıştı.

Son olarak "Yok Böyle Dans" adlı programa yarışmacı olarak katılan Defne Joy Foster yarışmadan geçen hafta elenmişti.

Yarışmada kendisi gibi yarışmacı olan tiyatro oyuncusu Nilgün Belgün ve jüri üyelerinden Tan Sağtürk NTV'de Foster'la ilgili düşüncelerini paylaştılar.

Nilgün Belgün:
Sabah bu haberle uyandırdı arkadaşlar. Kendimi toparlayamıyorum. Çok erken bir ölüm. Herkesin arkasından iyi denir ama gerçekten gördüğüm en iyi kalpli insanlardan biri. Gerçekten öyleydi. Öyleydi demek de çok acı geliyor ama çok deli dolu, çok sahici ve çok iyi kalpli bir kızdı. Çok çok üzgünüm.

Ekranda gördüğümüz Defne Joy Foster'la, sizin tanıdığınız Foster arasında fark var mıydı?
Aralarında çok fark vardı. O bir format gereğiydi, o bir sahne şovuydu ama gerçek Defne o değildi. Çok iyi kalpli, çok düşünceli, çok saygılı bir kızdı. Birebir beraber çalıştık, aynı stüdyodaydık. İlk önce ben de uzaktan tanıdığım için bilemedim nasıl biri olduğunu ama sonra tanıyınca kızım gibi çok sevdim. Çünkü kendi içinde çok saygılıydı. Maalesef sözün bittiği yer.

Tan Sağtürk:
Arabamla giderken radyodan duydum, inanmak da pek istemiyorum. Şok yaşıyoruz. Çok önemli değerli bir insandı. Hep iyi şeylerle hafızamızda yer edecek.

Yarışmada çok istekliydi. Hırsların dinginleştiği ve kavganın gürültünün olmadığı, dans gibi önemli bir şeyin ön plana çıktığı bir yarışmaydı. Defne de onların arasında çok özel bir yerdeydi. Geçen hafta elendiği zaman çok üzüldük.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com