Nisan ayı birincileri belli oldu

Nisan ayı birincileri belli oldu
Kütahya Berberler Kuaförler ve Esnaflar Odası ayın berberini, kuaförünü ve güzellik salonunu belirlemeye devam ediyor.

Kütahya Berberler Kuaförler ve Esnaflar Odası ayın berberini, kuaförünü ve güzellik salonunu belirlemeye devam ediyor.

2010 yılı içerisinde başlattıkları uygulama ile her ay; ayın berberini, kuaförünü ve güzellik salonunu seçtiklerini belirten Çaltı, seçimi nasıl gerçekleştirdiklerini ise şöyle açıkladı:
'Her ay bu seçimi gerçekleştiriyoruz. Seçimi yaparken öncelikle hijyeni, müşteri memnuniyetini ve odamıza kayıtlı üyelerimiz arasında olumlu bir şekilde farkındalık yaratanlara öncelik veriyoruz. Aynı zamanda bu seçimler odamıza kayıtlı üyelerimiz arasında tatlı bir rekabet meydana getirerek üyelerimizin işlerini daha iyi yapmalarına olanak sağlıyor.'
Ayın birincilerine teşekkür belgesi, çay takımı ve çiçek taktim ettiklerini belirten Çaltı, maddiyattan çok mavevi anlamda oda üyelerine destek olduklarını söyledi.
Kütahya Berberler Kuaförler ve Esnaflar Odası Başkanı Mehmet Çaltı, Nisan ayı birincilerini ise şöyle açıkladı:
'Bayan Kuaförlük alanında Birsen Bayan Kuaförlüğün işletmecisi Naile Çetin, Erkek Berberleri içerisinde Özer Erkek Kuaförü işletmeciliğini yapan Kamil Özer Nisan ayı birincilerimiz olarak seçildiler.'
Bu uygulamaya 2010 yılının başlarına başadıklarını belirten Çaltı, üyelerinden olumlu tepkiler aldıklarını söyledi. Üyeler arasında kaynaşmanın meydana geldiğini vurgulayan Çaltı, bu uygulamadan sonra berberlerin, kuaförlerin ve güzellik salonlarının mesleklerini icra etmede daha titiz davrandıklarını da belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com