Nişanlısının Kız Kardeşini Kaçırdı!

Nişanlısının Kız Kardeşini Kaçırdı!
BURSA'nın İnegöl İlçesi'nde 25 yaşındaki Yalçın C., nişanlısı 17 yaşındaki Tuğba Ö.'nün bir başkasına kaçmasına sinirlenerek müstakbel baldızı 13 yaşındaki Pınar Ö.'yü kaçırdı...

İnegöl'de inşaat işçiliği yapan Yalçın C., dayısının kızı Tuğba Ö. ile bir süre önce nişanlandı. Yalçın C. evlilik hazırlığı yaparken, bu evliliği istemeyen Tuğba Ö. bir başkasıyla kaçtı.

YAŞI KÜÇÜK OLDUĞU İÇİN VERMEDİLER

C. ailesi bu olay karşısında şoke olan oğulları Yalçın'a bu kez kaçan nişanlısının ilköğretim okuluna giden kardeşi 13 yaşındaki Pınar Ö.'yü istedi. Ancak dayısını henüz küçük yaştaki kızı Pınar Ö.'yü vermedi.

Yalçın C., bu olumsuz yanıta sinirlenerek 10 Kasım günü okula giden Pınar Ö.'yü zorla otomobile bindirerek kaçırdı. Ailesinin başvurusu üzerine Pınar ve onu kaçıran Yalçın C.y'i arayan jandarma, onların Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde bir inşaatın yakınında bulunan barakada saklandığını saptadı. Bu adrese dün baskın yapan jandarma Pınar Ö.'yü kurtardı ve Yalçın C'yi gözaltına aldı.

İnegöl'e getirilen Yalçın C.'yi sorguya alınırken, kaçırdığı Pınar Ö. de İnegöl Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolundan geçirildi. Pınar Ö., işlemlerin ardından ailesine teslim edilecek.

SAVCILIK SERBEST BIRAKTI

Gölcük'te yakalanan Yalçın C, jandarmada alınan ifadesinin ardından İnegöl Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edildi. Yalçın C, 'Küçük yaşta kız çocuğuna cinsel istismar' suçundan savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com