Nissan hamle yaptı

Nissan hamle yaptı
Nissan, son 8 yılın kendi Nisan ayı satışları kapsamında 2012 yılında en yüksek satışa imza attığını açıkladı.

Nissan, geçtiğimiz ay bin 656 adetlik satışla yüzde 2.6’lık pazar payı yakalarken, binek pazarda yüzde 3.4’lük pazar payı elde ederek kendi rekorunu kırdı. Nissan, 2011 yılının Nisan ayında ise bin 152 adet satış ve yüzde 1.9’luk pazar payı elde etmişti. Nissan böylece geçtiğimiz yılın aynı ayına göre satışlarını bu yıl yüzde 79 oranında artırdı.

Nissan’dan yapılan açıklamaya göre, Nisan ayında 62 bin 949 adetlik toplam satışa ulaşan, otomotiv pazarında yüzde 2.6’lık pazar payı ile 13’üncü sırada yer alan Nissan, 45 bin 645 adetlik toplam binek araç satışı içerisinde de yüzde 3.4’lük pay ile ilk 10’daki yerini korumaya devam etti.

HEDEF PAZAR PAYINI YÜZDE 3’E ULAŞTIRMAK

Hedefleri doğrultusunda büyüme ivmesini sürdüren Nissan, yüzde 2.6 olan pazar payını yüzde 3’e ulaştırma hedefi kapsamında satış grafiğini de sürekli artırıyor. Yükselen satış grafiklerini son 8 yılın Nisan ayı satışlarını inceleyerek açıklayan Nissan, geçtiğimiz ay bin 656 adetlik satışla yüzde 2.6’lık pazar payı yakaladı. Binek pazarda yüzde 3.4’lük pazar payı elde ederek kendi rekorunu kıran Nissan, 2011 yılının Nisan ayında ise bin 152 adet satış ve yüzde 1.9’luk pazar payı elde etmişti. Nissan böylece geçtiğimiz yılın aynı ayına göre satışlarını yüzde 79 oranında artırmış oldu.

NİSSAN QASHQAİ’LER TAVAN YAPTI

Satış grafiklerini kampanya alternatifleri ile yükseltmeyi sürdüren Nissan, bu ay farklı bir uygulamaya daha imza attı. Nissan bu ay güneşin ve yaz mevsiminin keyfini panoramik cam tavanla yakalama fırsatı sunuyor. Mayıs ayında Qashqai satın alanlardan panoramik cam tavan farkı almayarak tatil keyfini şimdiden başlatan Nissan, Qashqai sahiplerini panoramik cam tavan ile yazın keyfini çıkarmaya davet ediyor. Panoramik cam tavan hediyesi sunan yaz kampanyasının yanı sıra yüzde 0’dan başlayan faiz ile Nissan sahibi olma fırsatları da Mayıs ayında devam ediyor.

Kampanya kapsamındaki modellerden Nissan Micra 30 bin 764 TL, Nissan Note 35 bin 520 TL, Nissan Juke 43 bin 362 TL, Nissan Qashqai 51 bin 341 TL, otomatik vites Qashqai 61 bin 469 TL, Nissan Qashqai+2 ise 65 bin 269 TL’den başlayan anahtar teslim satış fiyatlarına sahip. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com