Niye Seviniyorlar ki!

Niye Seviniyorlar ki!
Derbi sonrasında Galatasaraylı taraftar ve futbolcuların coşkusuna şaşıran başkan Aziz Yıldırım, “ berabere bitti. Niye seviniyorlar ki” diye tepki gösterdi..

Şükrü Saracoğlu Stadı’nda 0-0 biten derbi, cephesinde hayal kırıklığı yarattı.

Özellikle karşılaşmanın ikinci yarısında birbiri ardına kaçırılan goller sonucunda Sarı-Lacivertliler bekledikleri skora ulaşamadı. Bu duruma çok üzülenlerden biri de başkan Aziz Yıldırım’dı.

Büyük heyecanla karşılaşmayı izleyen Yıldırım galibiyetin elde edilememesine bir hayli sinirlenirken Sarı-Kırmızılı futbolcu ve taraftarların yaşadığı coşku karşısında ise öfkesi daha da büyüdü. Yöneticilerle birlikte stadı son derece sinirli bir şekilde terk eden Yıldırım’ın yanındaki arkadaşlarına, “Sanki bir şey oldu. Maç berabere bitti. Niye bu kadar çok seviniyorlar ki” diyerek tepki gösterdi.

Skora bir hayli sinirlenen başkan Aziz Yıldırım adımlarla giderken diğer yöneticiler ona yetişmekte zorluk çekti. Bu arada Yıldırım Şükrü Saracoğlu Stadı’nın çıkış kapıları yerine başka bir yöne doğru yönelince diğer yöneticiler şaşkınlıklarını gizleyemerek, “Başkan nereye gidiyor böyle? Çıkış öbür taraftandı. Biz bildiğimiz yoldan gidelim” demeleri de dikkat çekti.

Habertürk

 


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com