Nkü'de Rehberlik Ve Psikolojik Danışma Merkezi Açıldı

Nkü'de Rehberlik Ve Psikolojik Danışma Merkezi Açıldı
Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamada, Rehberlik ve Psikolojik Danışma Merkezinin Spor Kompleksi’nde düzenlenen tören ile hizmete girdiği bildirildi

Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamada, Rehberlik ve Psikolojik Danışma Merkezinin Spor Kompleksi’nde düzenlenen tören ile hizmete girdiği bildirildi. Merkezin açılışında konuşan Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek şunları kaydetti,” Eksikliğini gördüğümüz, hem öğrencilerim hem de personelimiz açısından son derece gerekli olan Psikolojik ve Danışma Merkezi’nin açılışını yapmaktan mutluluk duyuyorum. Bu merkezin açılışında katkı sağlayan herkese teşekkür ederim.”
Psikolojik Danışma Merkezinin, salı ve perşembe günleri 09.30 ile 16.30 saatleri arasında Pskikolog Fatih Şahin’in danışmanlığında yürütüleceği, merkezin tüm öğrenci, akademik ve idari personele hizmet vereceği, özellikle öğrencilerin uyum problemleri, sınav kaygıları, ders çalışma sırasında motivasyon eksiklikleri gibi sorunlara çözüm aranacağı belirtildi.
Törene, Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Burhan Arslan ve Prof. Dr. M. İhsan Soysal, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şefik Kurultay, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Aslan Özen, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç Dr. İsmail Yılmaz, Çorlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç Dr. Tuncay Gümüş, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Yard. Doç. Dr. Ertuğrul Recep Erbay, Kredi ve Yurtlar Kurumu Tekirdağ Yurt Müdürü Mehmet Yılmaz, Daire Başkanlarımız ve Öğretim görevlileri katıldığı kaydedildi.
ME-

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com