NT Mağazaları öğrencileri kitapla buluşturuyor

NT Mağazaları öğrencileri kitapla buluşturuyor
NT Mağazaları Türkiye geneli tüm mağazalarında ana sınıfı ilkokul 1,2,3. sınıf öğrencilerine yönelik masal günü düzenliyor. Kütahya NT Mağazası'nda da her hafta cumartesi günü saat 13:30 ile 14:30 saatleri arasında düzenlenen masal gününde eğitim masal o

NT Mağazası Kütahya Şubesi Yöneticisi Cemalettin Yavuz, masal gününde kullanılan materyallerin çocukların bilgi ve birikimlerini arttırdığı ifade ederek şunları söyledi: “masal gününde kullandığımız materyallern çocuklarımızın bilgi ve birikimlerini arttırdığı, bu yönde kelime hazinelerini geliştirmekte. Özenle hazırlanmış kitaplarla ve kaynaklarla usta eğitimcilerimiz tarafından çocuklarımıza nasıl daha çok faydalı olabileceğimizin arayışı içerisindeyiz. Masal Günü'ne katılan öğrencilerimizin dikkatlerininde ölçmek adına anlatılan masallarla alakalı sorular sorarak sorularımıza doğru cevap ver öğrenci kardeşlerimize küçük hediyeler vermekteyiz.
 NT Mağazaları olarak Türkiye geneli yapmış olduğumuza bu etkinlikle çocuklarımızı hem kitaplarla buluşturuyor, hem kitap okumayı ve okumanın önemini onlarla paylaşmaya çalışıyoruz. Tüm  ana sınıfı ilkokul 1,2,3. sınıf öğrenci kardeşlerimizi masal gününe bekliyoruz.” dedi.
 Öğrencilerin eğitimlerine yönelik faaliyetlerinin devam edeceğini ifade eden NT Mağazası Kütahya Şubesi Yöneticisi Cemalettin Yavuz ellerindeki tüm imkanların Kütahyalı öğrenciler için kullanmaya hazır olduklarını söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com