Numan Kurtulmuş'a seks kaseti tezgahı!

Numan Kurtulmuş'a seks kaseti tezgahı!
Akşam saatlerinde internete sızdırılan ve Numan Kurtulmuş'a ait olduğu iddia edilen seks kaseti, Twitter'da kısa sürede hızla yayıldı.

Cemaat AKP savaşının son kurbanı AKP Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş oldu. Numan Kurtulmuş Cemaat'e sırt dönmesinin bedelini ağır ödedi.

Sızdırılan görüntülerde Numan Kurtulmuş olduğu iddia edilen kişinin bir kadınla cinsel ilişkiye girdiği gözüküyor. Görüntülerde ki kişinin Kurtulmuş olmadığı kısa sürede anlaşıldı ama görüntülerin servis edilerek neden Numan Kurtulmuş'un hedef seçildiği sorusunu akla getirdi

Bilindiği gibi çok yakında bir kabine revizyonu gündemde. Bu kaset oyunuyla cemaat revizyon sonrası Numan Kurtulmuş'a görev verilmesinin de önüne geçilmeye çalışılıyor.

NUMAN KURTULMUŞTAN AÇIKLAMA

1/5 Akşam saatlerinden bu yana sosyal medya üzerinden şahsıma yapılan iğrenç ve aşağılık bir isnadın ne kadar büyük bir iftira olduğu,

2/5 görüntünün bir porno filmden alındığının ortaya çıkmasıyla anlaşılmıştır.

3/5 "Bu kadarı da Gayretullah'a dokunur" diyerek, süreci başından itibaren teenniyle izledim.

4/5 Siyasetin böylesine çirkefleştirildiği bir ortamda, şahsıma yapılanın iğrenç bir iftira olduğuna inanan herkese teşekkür ediyorum.

5/5 Ancak bu ağır suç, yapanların, yayanların ve ağzı sulanarak haber yapmaya çalışanların yanına kar kalmayacaktır.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com