Numan Kurtulmuş'tan teröre beddua!

Numan Kurtulmuş'tan teröre beddua!
HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, terörü ortaya koyanları lanetledi...

Kurtulmuş, partisinin Bursa il Örgütü tarafından Atalay Clup'da düzenlenen iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, genel seçimlerde milletin kendilerine ''bir daha ki sefere'' mesajını verdiğini söyledi.

"YÜZDE 30 DEVALÜASYON YAPILDI"
Kurtulmuş, seçim döneminde dile getirdikleri ekonomik kriz uyarılarının gerçeğe dönüştüğünü belirterek, ''Seçimden hemen sonra ekonomik krizin bütün çevreler tarafından nasıl dikkate alındığını ve örtülü şekilde yüzde 30 devalüasyon yapıldığını bütün Türkiye gördü'' diye konuştu.

"BUNU YAPANLARIN OCAĞI SÖNSÜN"
Terörün sadece terör örgütlerinin işi olmadığını, uluslararası büyük güçlerin dış politikada kullandığı önemli bir aygıt haline geldiğini söyleyen Kurtulmuş şunları söyledi:

''Dünyanın hiçbir yerinde hiçbir terör olayının arkasında büyük devletlerin parmağı olmazsa, mümkün değil büyük olaylar cereyan etsin. Terör sonuna kadar önlenmelidir ama tek başına bir olgudur. Bir büyük meselenin sadece bir şubesidir ve dış güçlerinde desteğiyle ortaya konan bir olaydır. Terörü ortaya koyanları lanetliyoruz. Nasıl bu ramazan günü annelerin babaların ocaklarına feryat düşürdülerse, bunu yapanların ocakları sönsün, elleri kırılsın, elleri kurusun.''

Terörün tek başına silahlı mücadele ile önlenemeyeceğine işaret eden Kurtulmuş, terörün çözüleceği yerin Türkiye Büyük Millet Meclisi olduğunu bildirdi.

Kurtulmuş, Somali'de yaşanan drama da değinerek, ölümlerin kıtlıktan ziyade emperyal batı ülkelerin politikaları sonucu ortaya çıktığını dile getirerek, ''Biz bunlara (Afrika'dakiler) yardım edeceğiz ama biz bu beylerin kirlettikleri yerleri temizleyecek değiliz. Bizim yapmamız gereken bu beylerin bir fil gibi girip kırdığı yerleri düzeltmek değil, bu azgın filleri insanlık bahçesinden çıkartmaktır'' diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com