Nurcan Dışarı Çıkamıyor!

Nurcan Dışarı Çıkamıyor!
Basına söyledikleriyle polisteki ifadesi çok farklı çıkan 'şortlu' kız Nurcan İbrahimoğlu zor günler geçiriyor...

Nurcan İbrahimoğlu hakkındaki haberlere isyan etti ve sokağa çıkamadığını, insanların kendisine sürekli laf attığını iddia etti. İbrahimoğlu, yalan söylediği haberlerine ve şoförün ifadelerine tepkili:
''Bana yumruk atan adamın otobüsten inmesine izin veren şoför nasıl böyle ifade verebilir ki?''

Günlerdir gündemden düşmeyen o kız NTV'ye konuştu ve iddialara yanıt verdi. Polise verdiği ifadesinde olayı bire bir anlattığını, kendisine yumruk atan kişinin ''Sen çıplak bacaklarını önüme uzatamazsın'' ifadesini söylediğini savundu.

Çelişkiler

 

Nurcan İbrahimoğlu, Ayazağa Karakolu'nda verdiği ifadede, şorttan bahsetmedi. Ancak basına tam aksi yönde beyanat verdi. Gazetelere kendisinin darp edildiğini söyleyen genç sporcunun
"Darp ve cebir izi yoktur" şeklinde rapor aldığı ortaya çıktı. Bir yolcunun “Kadın vurmaya başladı. Erkek şahsı vururken görmedim” diye ifade verdiği belirtildi. Olay 28 Temmuz'da Bahçeköy-4. Levent otobüsünde meydana gelmişti.
 

"KISA VE ÖZ KONUŞTUM"

İbrahimoğlu, olaydan bir gün sonra polise giderek olayı anlattığını, polisin ifadede kısa ve öz ifadeler kullanılacağını söyleyerek, ifadeyi kaleme aldığını söyledi. İfadesinde kendisine sarf edilen küfürleri de belirttiğini dile getirdi.

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ifade veren şoförün, aracı kullandığını ve olayları nasıl görmüşçesine anlattığını anlamayadığını söyleyen ibrahimoğlu, “Bana yumruk atan adamın otobüsten inmesine izin verdikten iki durak sonra otobüsten indim ve beni karakola götüreceğine dair hiç bir şey söylemedi, otobüsü kulllanan ve bu kişinin gitmesine izin veren biri nasıl böyle bir ifade verebilir ki?” diyerek kendini savundu.

SOKAKTA YÜRÜYEMİYORUM

İbrahimoğlu, olayı Twitter hesabından paylaştığını ve basının kendisini bulduğunu dile getirerek, dikkat çeken ifadeler kulland: “Olayların ardından sokakta yürüyemiyorum, insanlar sürekli laf atıyorlar, ben insan içine çıkamazken neden medyatik olmak isteyeyeyim ki.”


Kaynak : http://www.internethaber.com/sortlu-genc-kiz-insan-icine-cikamiyor-365502h.htm#ixzz1Uu3wk7Dq

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com