Nuri Bilge ikinci kez baba oluyor

Nuri Bilge ikinci kez baba oluyor
Başta Cannes Film Festivali olmak üzere pek çok uluslararası festivalde aldığı ödüllerle dünya sinema tarihine geçen ünlü yönetmen Nuri Bilge Ceylan, şu günlerde yeni bir heyecan yaşıyor.
Ceylan’ın özellikle “İklimler” filmindeki oyunculuğuyla akıllarda yer eden senarist ve fotoğrafçı eşi Ebru Ceylan(36), bebek bekliyor. Son olarak Ferzan Özpetek’in onursal başkanlığını yaptığı 2. Roma Film Festivali’nin onur konuğu olan eşiyle İtalya’ya giden ve etkinliklere katılan Ebru Ceylan, belirginleşmeye başlayan karnıyla dikkat çekti.
 
HAMİLE POZUNU YAYINLADI

 
3.5 aylık hamile olduğu öğrenilen Ceylan, 2004 yılında ilk oğlu Ayaz’ı dünyaya getirmişti. Sekiz yıl sonra yeniden hamile olan Ceylan, oğlu Ayaz’a hamileyken cam kenarında çektiği fotoğrafını da yaptığı çalışmaları duyurduğu internet sitesinden paylaşmıştı. Marmara Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünden mezun olan Ebru Ceylan’ın ilk kısa filmi “Kıyıda” da, 1998’de Cannes Film Festivali’nin yarışmalı bölümüne seçilmişti. Ebru Ceylan, eşinin ilk olarak “Uzak” isimli filminde kısa bir rol almış, “İklimler”de başrol oynamış, “Üç Maymun”da da sanat yönetmenliğini yapıp hikâyeyi yazmıştı.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com