Nur'un ağzını bıçak açmıyor

Nur'un ağzını bıçak açmıyor
Eski sevgilisi Necati Şaşmaz'ın evlendiğini öğrenen Nur Fettahoğlu, gazetecilerin sorularına yanıt vermedi.

Yaklaşık iki yıldır beraber olduğu ve 2 ay önce ayrıldığı sevgilisi Necati Şaşmaz'ın ani bir kararla evlendiğini duyan Nur Fettahoğlu düğünden sonra ilk kez görüntülendi. Makyajsız görüntülenen Fettahoğlu, sorulan sorular karşısında gülümsemeye çalışsa da gözlerinin dolduğunu gizleyemedi.

AĞLAMA KRİZİNE GİRDİ

Kurtlar Vadisi” dizisinin Polat’ı Necati Şaşmaz’ın 20 yaşındaki Nagehan Kaşıkçı ile evliliğinin ardından gözler Nur Fettahoğlu’na çevrildi. Şaşmaz’la 1,5 yıl gözlerden uzak bir ilişki yaşayan Fettahoğlu, iddiaya göre sürpriz nikâhı öğrenince şoka girdi. İki ay önce ayrıldığı eski sevgilisinin bu kadar kısa bir süre içinde başkasıyla evlilik kararı almasına çok şaşıran oyuncu, ağlama krizine girdi.

DÜĞÜNDEN SONRA İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Hürriyet gazetesinden Cenker Tezel'in haberine göre üzüntüden iki gün boyunca hiçbir şey yemediği, “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin setinden de izin aldığı söylenen Nur Fettahoğlu’nu teselli etmek, yakınlarına düştü. Dostlarının telkinleriyle kendini toparlamaya çalışan Fettahoğlu, dün de onların isteği üzerine dışarı çıktı, Nişantaşı’na gitti. Düğünden sonra ilk kez görüntülenen oyuncu, objektifleri görünce başını yere eğdi, konuşmak istemedi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com