O benim için tarih’e geçecek bir oyuncu

O benim için tarih’e geçecek bir oyuncu
Aziz Yıldırım U20 Milli takımının yıldızı Salih Uçan’ın onun için çok değerli olduğunu belirtti.

Yıldırım yönetim kurulunda yaptığı sohbette Salih’in 20 Milyon euro’ya serbest kalır maddesi olduğunu ancak o parayı getirenlerin Salih’i alamayacağını belirtti.

Yeni transferlerle son derece geniş bir kadroya sahip hale gelen Fenerbahçe’de gençlerin forma şansı hayli azaldı. Bu doğrultuda Beykan Şimşek Karabükspor’a kiralandı, Recep Niyaz’ın da aynı ekibe kiralanması gündeme geldi. Ancak Fenerbahçe yönetimi Salih Uçan’ı bu iki isimden çok ayrı bir noktaya koyduğunu gösterdi. Geçtiğimiz sezon kritik görevler alan, UEFA Avrupa Ligi’nde yarı final heyecanı yaşayan ve kendi jenerasyonunun özel yetenekleri arasında gösterilen Salih konusunda başkan Aziz Yıldırım’ın sözleri de bu değeri gözler önüne serdi.

SALİH FENERBAHÇE'NİN GELECEĞİ

Salih Uçan için büyük umutlar besleyen Yıldırım’ın yönetim kurulu üyeleriyle yaptığı sohbette, “Salih’i keyifle izliyorum. Kiralanacağı, satılacağı yolunda haberler çıkıyor! Onu ne kiralarız ne de satarız. Sözleşmesinde ‘20 milyon Euro’ya serbest kalır’ maddesi var. Ama o parayı getirseler dahi Salih’i satmayız. Salih, F.Bahçe’nin geleceğine damga vuracak, tarihine geçecek bir isim olacak” diye konuştu.
 
SALİH UÇAN REKABETTEN ÇEKİNMİYOR

Kanarya’nın genç yeteneği Salih Uçan, orta alandaki büyük rekabetten çekinmiyor. Salih, Ersun Yanal’ın gençlere önem veren bir hoca olduğunun altını çizerken, “Her şey bizim elimizde. Biz elimizden geleni yaptıktan sonra hocamız hak edene formayı verecektir. Ben de bu takımın bir parçası olmak için elimden geleni yapacağım” diye konuştu. (UGE)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com