O bilgileri açıklarız

O bilgileri açıklarız
RedHack üyeleri, İçişleri ve Dışileri Bakanlığı'nı o dava ile ilgili uyardı.

Yaptıkları eylemlerle "AKP'nin dokunulmaz" olmadığını gösteren Redhack 15. yılında ilk kez ekrana çıktı.

Ezber Bozanlar programına internetten bağlanan Redhack, haklarında açılan davanın sonucuna göre İçişleri ve Dışişleri bakanlıklarında bomba etkisi yapacak belgeleri açıklayacaklarını ilan etti.

RedHack ilk kez Ulusal Kanal'a konuştu: AKP hükümetinin dokunulmaz olmadığını kanıtladık

İktidara bağlı kurumlara yaptıkları siber saldırılar ve açıkladıkları belgelerle dikkat çeken Redhack 15 yıllık tarihinde bir ilk kez Ulusal Kanal ekranlarından izleyiciyle buluştu.

Kendilerini "sosyalizme inanan bilişim işçileri" olarak niteleyen Redhack üyeleri Ezber Bozanlar Programına internet üzerinden bağlandı.

Özellikle İçişleri Bakanlığı ve Emniyet'e yönelik siber saldırılar ile dikkat çeken Hacker grubu Redhack 15 yıllık tarihinde bir ilke imza attı. Ve Ulusal Kanal ekranlarına konuk oldu.

Redhack üyeleri halkın yararına eylem yaptıklarına örnek olarak yargıtay sitesinin hacklenmesini gösterdiler.

25 Şubat'ta görülecek Redhack Davasıyla ilgili İçişleri ve Dışileri Bakanlığı'nı uyaran grup üyesi, davanın sonucuna göre "ellerindeki canlı bomba niteliğinde bilgileri açıklarız" dedi.

Seçim sistemi Seçsis'e henüz müdahele etmediklerini belirten grup üyesi halkın isteği doğrultusunda müdahale edilebileceğinin de altını çizdi.

Grup üyelerinin hükümetin Redhack'e karşı oluşturmaya çalıştığı siber timden korkup korkmadıkları sorusunaysa verdikleri cevap oldukça düşündürücüydü.(MUK)

Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com