O bir kedi tüyü bağımlısı

O bir kedi tüyü bağımlısı
ABD'de 15 yıldır kedi tüyü yiyen kadın şaşkınlık yarattı. Bugüne kadar 3200 top kedi tüyü yiyen kadının en tercih ettiği tüy, kendi kedisinin tüyü.

Detroit kentinde yaşayan 43 yaşındaki Lisa, ABD'de çıktığı bir televizyonda kedi tüyü bağımlısı olduğunu açıkladı. "Tuhaf Alışkanlıklar" adlı programın konuğu olan Lisa, tam 15 yıldır kedi tüyü yediğini söyledi. İzleyenleri şaşkına çeviren alışkanlığı ile bir anda gündem olan Lisa bugüne kadar 3200 toptan fazla tüy yediğini belirtti.

Oturduğu apartmanın çevresinde, evdeki koltuklarda ve halılardaki tüyleri biriktiren Lisa, en çok kedilerin tüyünü tercih ettiğini belirtti. Lisa kedisini tıpkı bir anne kedi gibi diliyle yalayarak tımar ettiğini söyledi. Ancak poposunu ve bacaklarının arasını yalamadığını vurguladı. Sonra yalayarak kediden çıkardığı tüyleri toplayıp yediğini belirtti.

Biraz ağzında çiğnedikten sonra yuttuğunu söyleyen kadın "Biraz darmadağın oluyor ama sorun değil" dedi. Lisa kedilere çok yakın olduktan sonra tüy yemeye başlamış. Kedi tüyünün isanı rahatlattığını söylüyor. Tüyün tadını ise pamuk helvaya benzetiyor. Ve her iki saatte bir canı tüy istiyor.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com