"O bir kiraz!"

"O bir kiraz!"
Milan başkanı Berlusconi'nin Balotelli için "çürük elma" benzetmesine cevap geldi. Yıldız futbolcunun menajeri Mino Raiola, "Hayır. O bir kiraz" dedi.

Mario Balotelli’nin menajeri Mino Raiola, oyuncusuna “çürük elma” diyen Milan başkanı Silvio Berlusconi’nin büyük bir hataya düştüğünü belirtti.

Oyuncusunu savunan Raiola, “Balotelli çürük elma değil. O bir kiraz. Ben burada başkanın büyük bir hataya düştüğünü düşünüyorum, bu büyük bir gaftı" yorumunu yaptı.

Raiola, şu anda Balotelli’nin İtalya’ya dönme ihtimalinin binde bir olduğunu söylerken, Napoli'yi gitme olasılığının ise "imkansız" olarak yorumladı.

Zlatan Ibrahimovic'in de menajeri olan Mino Raiola'nin İsveçli yıldızla ilgili öngörüsü ise çok ilginçti. Ünlü menajer "Mario Balotelli’nin değil de, Zlatan Ibrahimovic’in bir gün Napoli’de oynamak isteyebileceğini söyleyebilirim. O bana daha önce San Paolo’nun atmosferinden çok etkilendiğini ve Napoli adına forma giymekten büyük mutluluk duyacağını belirtmişti. Kim bilir, belki ilerde onu Napoli formasıyla görebiliriz.” dedi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com