O Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'ye geçiyor!

O Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'ye geçiyor!
2014 Yerel Seçimleri'nden önce CHP'ye katılımlar devam ediyor.
2014 Yerel Seçimleri'ne aylar kala CHP güç tazelemeye devam ediyor. Bağımsız belediye başkanları, DSP'li belediyeler, DP'liler CHP'ye geçiyor. CHP'nin tutumu ise Atatürk ilke ve inkılaplarına saygılı, özgürlükçü, CHP'nin ideolojisini içselleştirebilen herkese kapılarının açık olduğu şeklinde dile getiriliyor.
 
Daha önce Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon CHP'ye geçmiş, CHP en son olarak da Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'e CHP üye kartı verilmişti.
 
Dün 10 Kasım törenlerinde vatandaşlarla tartışan ve vatandaşlardan birine 'gavat' diyen Adana Valisi Hüseyin Avni Çoş ile Türk Bayrağı dağıttığı için tartışan Aytaç Durak’ın görevden alınmasından sonra seçilen ve partisi MHP’den istifa edip bağımsız kalan Adana Büyükşehir Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ın CHP'ye geçeceği Ankara kulislerinde konuşuluyor. CHP'li yöneticilerin Aldırmaz ile görüştükleri belirtiliyor.
 
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Adana Valisi Hüseyin Avni Çoş ile tartışan Adana Büyükşehir Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu araryak tebrik etmişti. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com