'O çelme insanlığa takılmıştır...'

'O çelme insanlığa takılmıştır...'
Cnn Türk ekranlarında Enver Aysever'in konuğu olan CHP Eski Grup Başkanvekili Emine Ülker Tarhan, AKP'yi bombaladı.

"ZARİF VE MUHALİF"

'Zarif ve Muhalif' başlığıyla takdim edilen Emine Ülker Tarhan, Aykırı Sorular'da Enver Aysever'in gündeme dair sorularını yanıtladı.

O ÇELME İNSANLIĞA TAKILDI...

Gezi Parkı ve sonrasında ODTÜ olaylarında polis şiddeti nedeniyle yaşamını yitiren gençleri anan Tarhan, Eskişehir'de dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz için, 'Ali İsmail Korkmaz'a takılan çelme son noktadır. O çelme Ali'ye değil, insanlığa takılmış bir çelmedir. Bunun hesabı verilmelidir.' dedi.

BU KUKLALARLA KUKLACILARIN SAVAŞI

Suriye konusunda Hükümet'in izlediği yolu eleştiren Emine Ülker Tarhan, 'Bu savaş bizim değil, kuklalarla kuklacıların savaşıdır.' şeklinde konuştu. Tarhan, AKP Hükümeti'nin son olarak düşürülen Suriye helikopteri konusunda gerçekleştirilen beyanatlarla birlikte, savaş çığırtkanlığına soyunduğunu ve ülkeyi, kuklaların savaşına sürüklediğini ekledi.

CEM EVİ - CAMİİ PROJESİNİ SAMİMİ BULMUYORUM

Cem Evi - Camii projesi ile ilgili düşüncelerini de CNN Türk izleyenleri ile paylaşan CHP'li Tarhan, Türkiye'de gündemde olan Aleviler'in hakları konusunun çözüme kavuşturulması gerektiğini belirtti. Alevi vatandaşlarımıza negatif ayrımcılığın yerleşmiş bir tutum olduğunu ve değişmesi gerektiğini vurgulayan Tarhan, 'Gösterişli adalet sarayları ile adaletli ülke olunmaz.' dedi. 'Daha Maraş'ların, Sivas'ların hesabını verememiş olan odakların barış projesi adı altındaki inşaat işlerini samimiyetsiz buluyorum.' diyen Tarhan, Cem Evi - Camii projesiyle ilgili, 'Cem Evi - Camii projesiyle ilgili olarak 'inanç nedir?'i nasıl tanımlarsanız tanımlayın kesin olan zorla olmaz. Tuzluçayır halkı bunu istemiyor. Üstelik kapılara işaret koyanlar araştırılıp yargılanmadan bu fabrikasyon işine girilmesi bana samimi gelmiyor.' şeklinde görüş bildirdi...

(DSÖ)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com