O futbolcu Volkan mı?

O futbolcu Volkan mı?
Hamit hakkında ortaya atılan iddialar zehir gibi. Hürriyet yazarı Ercan Saatçi, “Hamit F.Bahçeli bir futbolcuya ‘Terim’le çalışmak istemiyorum’ dedi.
 
 Kocaman’la anlaştı, fakat G.Saray’a gitti. Para için Fener’i kullandı” diye yazdı. Hamit hakkındaki suçlamalar büyük yankı yarattı. G.Saraylılar, Saatçi’ye tepki gösterirken, Vatan Gazetesi Spor Müdürü İbrahim Seten, “Hamit ile konuşan Volkan Demirel” dedi
 
F.Bahçe camiasına yakınlığı ile bilinen Ercan Saatçi’nin dün Hürriyet’te yayımlanan, “Alo ben Hamit... Fatih Hoca’yla çalışmak istemiyorum!” başlıklı yazısı, ortalığı fena karıştırdı. Hamit Altıntop’un G.Saray’a transferine ilişkin çok ciddi iddiaların ortaya atıldığı yazı, bir anda günün konusu oldu. Başta twitter olmak üzere sosyal medyada 1 numaralı tartışma maddesi olan yazıda Saatçi, F.Bahçeli bir futbolcu ile Hamit Altıntop arasında geçtiğini ileri sürdüğü bir konuşmayı kaleme almıştı...
 
OLAY yaratan yazıdan çıkan sonuçlara göre Hamit Altıntop;
 
1 - Gurbetçi futbolcuları sevmediği gerekçesiyle Fatih Terim ile çalışmayı hiç istemiyordu...
2 - F.Bahçeli futbolcuya, “Beni Aykut Kocaman Hoca’yla görüştürür müsün” ricasında bulundu.
3 - Kocaman’la konuşup, her konuda anlaştı ama sonra çarkedip G.Saray’a transfer oldu.
4 - F.Bahçe Kulübü ile görüşmesinin tek sebebi G.Saray’a transfer olurken fiyatını artırmaktı...
 
YAZIYI okuyanlar Hamit Altıntop ile telefon görüşmesini Ercan Saatçi’ye anlatan F.Bahçeli oyuncunun kim olabileceği konusunda tahmin yürütürken yaparken, Vatan Gazetesi Spor Müdürü İbrahim Seten twitter’ına, “O futbolcu Volkan Demirel” diye yazdı.
 
G.SARAYLILAR ÖFKELİ
 
SAATÇİ’NİN yazısı F.Bahçe ile G.Saray taraftarlarını da karşı karşıya getirdi. Sarı-Lacivertliler bu yazıdan hareketle Hamit’e tepki gösterirken, Sarı-Kırmızılılar Saatçi’nin ‘F.Bahçeli’ kimliğine vurgu yapıp, iddiaların doğru olamayacağını savundu. G.Saraylılar, “Bu yazı F.Bahçeliler’in kamuoyunu yönlendirme çabalarının bir ürünü” dedi.
 
Volkan ne demişti?
 
F.BAHÇE kalecisi Volkan Demirel, geçtiğimiz günlerde Topuk Yaylası’nda düzenlediği basın toplantısında, transferler konusunda kulübe yardımcı olduğunu açıklamıştı. Milli takımda beraber oynadığı Egemen Korkmaz ve Mehmet Topal’a Sarı-Lacivertli kulübü anlattığını söyleyen tecrübeli kaleci, “Ben kimseye bize gelin demiyorum. Ancak onlara takımın içerisinde bulunduğu durumdan bahsediyorum. Hem Mehmet Topal hem de Egemen benim yakın arkadaşlarım” diye konuşmuştu.
 
İŞTE O YAZI
Alo ben Hamit...
Fatih Hoca’yla çalışmak istemiyorum!
H: Alo kardeşim...?
X: Naber Hamitciğim...
H: Yaa níapalım şu takım işini düşünüyorum...
X: Ne oldu ki?
H: Şimdi beni G.Saray istiyor ama...
X: Ama?
H: - Yaa ben Fatih Hocaíyla çalışmak istemiyorum...
X: Niye?
H: Yaaa biliyorsun, gurbetçileri pek sevmiyor... Senden rica etsem beni Aykut Hocaíyla görüştürür müsün? Onunla çalışmayı çok istiyorum...
X: Tamamdır kardeşim...
Bu telefon konuşması, Hamit Altıntop ile F.Bahçeli bir futbolcu arasında geçti. F.Bahçeli oyuncunun ismi bende saklı... Daha sonra Aykut Hocaíyla Hamit görüştü, her konuda anlaşıldı ve... Veísini biliyorsunuz... Hamit Altıntop, çalışmak istemediğini söylediği Fatih Hocaínın oyuncusu oldu. Yani neymiş? G.Saray’a transfer olmadan önce, F.Bahçe’yle görüşüp, transfer ücreti artırılabilinirmiş... Aykut Hoca, “Kullanıldık” diyor... Ben de “Hamit Altıntop duruşu” diyorum. Transferi hayırlı olsun.
 
Milliyet
Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com