O kadın CHP kürsüsünde

O kadın CHP kürsüsünde
Boş ayakkabı kutusu gösterdiği için göazltına alınan Nurhan Gül, CHP'nin Manisa mitinginde kürsüye çıktı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Manisa'daBaşbakan Erdoğan'a ayakkabı kutusu gösterdiği için evi basılan ve gözaltına alınan Nurhan Gül'ü kürsüye çıkardı. Kılıçdaroğlu, "Bir ülkenin başbakanı boş ayakkabı kutusundan korkar mı? " dedi.

Kılıçdaroğlu konuşmasına kısa bir ara vererek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'a Manisa'nın Akhisar ilçesinde toplu açılış töreninde konuşma yaptığı sırada balkonundan ayakkabı kutusu gösteren Nurhan Gül'ü davet etti ve konuşmasına devam etti: "Bir ülkenin başbakanı boş ayakkabı kutusundan korkar mı? Niye korkuyor. Manisalılar yürekli. Boy ayakkabı kutusuyla koskoca başbakanı sindirdi. Dünyanın en zengin başbakanı oldun mağdurum diyorsun. Ne zaman bu mağdurluktan kurtulacak. Böyle mağdurluya can kurban diyor Manisalılar.

Hep birlikte iktidara yürüyeceğiz. İktidarın ayak sesleri geliyor. Onun için telaşı var. Demokratik yollarla gerçekleştireceğiz. Sandığa gideceğiz haramileri göndereceğiz. Bizim abdestimizden şüphemiz yok ki şüphemiz olsun diyor. O zaman Binali’yi gönder kardeşim. Neden göndermiyorsun. Gençlik burada Bilal’in nerede olduğunu bilmiyoruz. Çeteler yaptı bunu diyor. Doğru olabilir. Peki ama sorularım var. O ayakkabı kutusunu içine 4.5 milyon doları çeteler mi koydu. Bu bakanların çocuklarının yatak odalarına dolarları çeteler mi koydu. Yatak odalarına kasaları çeteler mi koydu. Sen kendi ayağına kurşun sıktın. Sen kendin gittin kul hakkı yedin.  (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com