O kadın tutuklandı!

O kadın tutuklandı!
New York metrosunda Hindistan göçmeni Sunando Sen'i raylara iterek ölümüne neden olduğu iddia edilen Hispanik kadın, "nefret" ve "cinayet" suçlamalarıyla tutuklandı.
New York polisinin açıklamasına göre, Queens 40. cadde üzerindeki metro  istasyonunda Hintli göçmeni Sen'i raylara ittikten sonra kaçan 31 yaşındaki Erika  Menendez, vatandaşların yerini bildirmesi üzerine polis tarafından yakalandı.
 
Kadının sorgusunda Hindulardan ve Müslümanlardan nefret ettiğini bu  nedenle de Sen'i trenin altına ittiğini söylediği belirtildi. 11 Eylül saldırısı  dolayısıyla Müslümanlardan nefret ettiğini söyleyen kadın ikinci derece cinayet  suçlamasıyla yakalanmasına rağmen, bu ifadeleri nedeniyle nefret suçundan da  yargılanacak.
 
Yetkililer, kurbanın Hindistan'dan göçtüğünün belirlenmesine rağmen henüz  Müslüman olup olmadığının bilinmediğini bildirdiler.
 
Görgü tanıkları, zanlının metro istasyonunda oturduğu yerden aniden  kalkarak Sunando Sen'i raylara ittiğini, aralarında herhangi bir diyalog  olmadığını ve birbirlerini önceden tanıdıklarına dair bir emare bulunmadığını  belirtmişti.
 
New York metrosunda son bir ayda iki kişi raylara itilerek trenin altında  can verdi. (EAK)
 
Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com