O kaymakam terfi etti

O kaymakam terfi etti
Balyoz davasına, suçtan zarar gördüğü gerekçesiyle müdahil olan Ödemiş Kaymakamı, Trabzon Vali yardımcılığına atandı.
Balyoz davasına suçtan zarar gördüğü gerekçesiyle müdahil olma talebi kabul edilen, Ödemiş Kaymakamı Abdurrahman Koçoğlu, Trabzon Vali yardımcılığına atandı. Koçoğlu’nun atamasının İçişleri Bakanlığı tarafından 7 Ağustos günü çıkarılan bir kararname ile yapıldığı öğrenildi.
 
Balyoz davasında müdahiller, Gazeteci Abdurrahman Dilipak, Haksöz Dergisi sahibi Hamza Türkmen, Özgür-Der Başkanı Rıdvan Kaya, eski Vali Yardımcısı Abdurrahman Koçoğlu, Özgür Düşünce, Eğitim Hakları ve Hukukçular Derneğine toplam 14 bin 400 lira avukatlık ücreti ödemesi de kararlaştırılmıştı. Koçoğlu’nun müdahillik talebi, isminin Balyoz belgelerinde ‘’İrticacı’’ olarak geçmesi nedeniyle kabul edilmişti.
 
Ankara Hukuk mezunu olan Koçoğlu, daha önce Uşak-Sivaslı, Kastamonu-Devrekâni, Siirt-Beşiri, Sivas-Divriği, Kırklareli-Vize, Afyon Bolvadin, Aydın-Didim, İstanbul-Sarıyer ve Avcılar ve Muğla Marmaris Kaymakamlığı ile İstanbul ve Muğla’da Vali Yardımcılığı, görevinde bulunmuştu. Koçoğlu 2007’den bu yana da İzmir Ödemiş Kaymakamlığı görevini sürdürüyordu. (NSK)

Gazeteport
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com