O kız konuştu

O kız konuştu
12 yaşında babası tarafından 5 bin lira karşılığında sözleşmeyle satıldığı iddia edilen kız o anları anlattı...

Şu anda 18 yaşında olan olan E.Y, 12 yaşında babası tarafından 5 bin lira karşılığında sözleşmeyle satıldığı iddiası ile gündeme geldi.

Öğretmenine olayı anlatması üzerine ortaya çıkan bu büyük utancın mağduru E.Y. İlk kez canlı yayında konuştu. İşte şimdiye kadar ailesinin hayatını korumak için sustuğunu söyleyen genç kızın anlattığı tüyler ürperten gerçekler:

"Ben hatırlamıyorum, benim değil galiba o imza. O adamın içeriden çıkmamasını, en ağır cezayı almasını istiyorum. Arada para falan yok, para almadı o. Babam boş bir kağıda imza attı. Ben gördüm yanlarındaydım. Sorun çıkmasın diye imza attı babam. Orada çalışıyorduk, yaşımız küçüktü. Müşteriler geliyordu onlarla ilgileniyordum ben. Derin devlet , seni yetiştireceğim diye bana söyledi. Beni tehdit ettiği için anneme bile söyleyemedim, hocamla konuşunca bir anda ağzımdan kaçtı. Hiç anlatmadım, anlatırsam beni öldürecekti. Bana otele giderken dükkanda silah gösterdi. Öğretmenime iyi ki anlattım, anlatmazsam devam edecekti. 6 sene geçti, tam kendimi toparlarken mahkeme çıkıyor; polis geliyor kapıya. Şimdiki aklım olsa buna katlanmazdım, kendimi korurdum. Tavsiyem böyle bir şey olursa annelerine, babalarına söylesinler, bağırsınlar. Ben kendimi koruyamadım. "(SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com