O koltuğa neden oturmadı?

O koltuğa neden oturmadı?
Nihat Özdemir, “Avni Aker’de bana en ön sırada bana ayrılan koltuktan hemen kalktım. Arkaya arkadaşlarımın yanına geçtim. Birbirimize sarıldık, kenetlendik. Maçı öyle tamamladık” dedi.
Hafta sonunda gözler, kulaklar Trabzon’daydı. Trabzon-F.Bahçe maçı öncesi sarı lacivertlilerin üzerinde büyük bir baskı vardı. İki takım sahaya çıktı ve seremoni yapılırken protokol tribünündeki bir görüntü gözlerden kaçmadı... F.Bahçe’yi temsilen protokol tribünündeki en ön sırada ayrılan koltuk boş kalmıştı. F.Bahçe Başkanvekili Nihat Özdemir, arka sıralarda diğer yönetici arkadaşlarının yanına oturmuştu ve maçı oradan takip etti. Hürriyet’e konuşan Özdemir’in konuyla ilgili açıklamaları şöyle:
 
Kenetlendik
 
Stada girdik. Küfür etmeye başladılar. Ben de bunun üzerine o koltuktan kalktım ve arkaya arkadaşlarımın yanına geçtim. Birbirimize sarıldık, kenetlendik. Bu takımı buraya getiren ve zirveye taşıyan hep bu ruh oldu.
 
Önümüzde iki final var. Umarım çifte mutluluk yaşarız. 3 Temmuz’dan bu yana yaşadıklarımızı göz önüne getirin. Yıldızlarımız takımdan ayrılmak zorunda kaldı. Biz bu süreçte hep dik durmaya çalıştık. Şimdi pazar akşamını bekliyoruz. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com